Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yuzunuzdeki kırışıklıklar kişiliğinizi ele veriyor

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Yuzunuzde belirmeye başlayan kırışıklıkların kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Sık gulen insanların yanağında cizgiler oluşmaya başlarken, sinirli kişilerin kaşları arasında dikey bir iz gormek hicte şaşırtıcı olmasa gerek. Sık kullandığımız mimiklerinizle kendinizi ele vermek istemiyorsanız Dr. Alp Mamak'ın tavsiyelerine kulak verin.
yuzunuzdeki-kirisikliklar-kisiliginizi-ele-veriyor-5e88b68b16ef2.jpg

[h=4]Kişiliğiniz hakkında ipucu veriyor[/h] Yuzumuzdeki cukur ve kırışıklıkların bulunduğu bolgeye gore kişiliğimiz hakkında ipucu verdiğini belirten Alp Mamak, "Kaşları surekli catık birinin kızgın olduğunu, alnı kırışık birinin endişeli olduğunu, ağız koşesi aşağı bakan birinin mutsuz olduğunu duşunuruz. Bu mimikleri kişi o kadar cok kullanıyordur ki yuzunde yer eden kırışıklara hatta cokuntulere sebebiyet vermiştir” şeklinde konuştu.
yuzunuzdeki-kirisikliklar-kisiliginizi-ele-veriyor-5e88b68d73101.jpg

[h=4]Botoksla tedavi mumkun[/h] Oluşan kırışıklıkların kişinin mutsuz olmasına hatta ozguveninin baltalanmasına kadar ulaşacağını belirten Mamak, doğru botoks uygulamasının antidepresan etkisi yarattığına dair yayınların olduğuna da dikkat cekti ve şoyle dedi: "Tabii ki bu durum botoksun antidepresan olmasından değil, sonucundaki memnuniyet hissinden kaynaklanır. Yapılan uygulamalar ise belki de tam da bu yuzden hem yuzumuzde hem de ruhumuzda karanlıkta kalan yerleri ortaya cıkarır, iyileştirmeye calışır.”
yuzunuzdeki-kirisikliklar-kisiliginizi-ele-veriyor-5e88b6a4ecc85.jpg

[h=4]Kişiye ozel uygulama onemli[/h] Yanak bolgesinin gencken yağ dokusu bakımından daha zengin olduğunu belirten Mamak, "Genc ciltte hyaluronik asit bol olduğu icin nemi fazladır. Goz etrafı ve yanak dokusu bir butun halindedir. Yaşlandıkca ise birbirinden ayrılır ve cok ciddi karanlık bir alan oluşturur. Bu bizim daha mutsuz gorunmemizi sağlar. O karanlıkları yok ederek, daha mutlu bir ifadeye donuşturebiliriz” dedi.