Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yanak dolgusu nasıl yapılır? Yanak dolgusu ne kadar kalıcıdır?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Genclik fotoğraflarınıza baktığınızda yanaklarınızın daha dolgun ve hacimli olduğunu fark edebilirsiniz. Kilo verme, doğuştan cokuk bir yuz ya da yaşın ilerlemesine bağlı olarak hacmini kaybetmeye başlayan yanakların daha genc ve dolgun gorunmesini sağlamak icin yanak dolgusu işlemi yaptırmanız mumkun. Peki yanak dolgusu nasıl yapılır? Yanak dolgusu ne kadar kalıcıdır? İşte tum bu sorularınızın yanıtları... Yanak dolgusu kişinin yuzune uygun operasyonlarla yapılabilir. Cerrahi yontem ile uygulanan teknikler olduğu gibi cerrahi mudahale gerektirmeyen bazı uygulamalardan bahsedebiliriz.
Yanak dolgusu işleminde dolgu enjeksiyonu ile yanak dolgusu yanaklarda hacim kaybı ve cokukluğun giderilmesine yardımcı olur. Kişinin yanaklarına yapılan dolgu işlemi 15 dakika gibi kısa surede gercekleşir ve enjeksiyon operasyonu ile daha genc gorunmenizi sağlayacak yanaklara başarıyla ulaşılabilir. Cildin iceriğinde bulunan hyaluronik asit dolgu malzemesi ve turleri yanak dolgusu icin kullanılmaktadır.
YANAK DOLGUSU NE KADAR SURE ETKİSİNİ KORUR?
Yanak dolgusu kişinin cilt yapısı ve kullanılan dolguya gore ciltte etkisi 12 aya kadar surer. Enjekte edilen dolgu miktarının fazla olması yanak dolgusunun daha uzun omurlu olmasını sağlasa da dolgu miktarının yuzde naturel durmasını sağlamak icin doğru miktarda enjekte dilmesi gerekebilir. Aksi takdirde guzelleşmek uğruna yuzunuzun daha kotu gorunmesine neden olabilirsiniz. Bu nedenle uzman bir dermotolog tercih edilerek doğal bir gorunumun aşırı derecede dışına cıkılmaması daha estetik durmanızı sağlayabilir. Aynı zaman da dolguların surekli olarak yenilenmesi etkisini uzun sure uzatmasını sağlayacaktır.
yanak-dolgusu-nasil-yapilir-yanak-dolgusu-ne-kadar-kalicidir-5e6bc8d91ee1e.jpg

İLGİLİ HABERBurun ucu dolgusu nasıl yapılır?yanak-dolgusu-nasil-yapilir-yanak-dolgusu-ne-kadar-kalicidir-5e6bc8da162a9.jpg

İLGİLİ HABERDudak dolgusu nasıl olur?yanak-dolgusu-nasil-yapilir-yanak-dolgusu-ne-kadar-kalicidir-5e6bc8dae6b5a.jpg

İLGİLİ HABERDudak dolgusu sonrası topaklanma nasıl gecer? Dudak dolgusu nasıl yapılır?