Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Angel

Member
Katılım
22 Tem 2019
Mesajlar
106
 • Türk Telekom Mobil faturalı tarifelere yeni gelen abonelere Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 15.90 TL!
 • Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da Türk Telekom mobil faturalı hatları referans gösteren müşteriler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler!

Kampanya Detayları


 • 1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?
 • Sadece kampanyaya dâhil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturalı hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.
 • 2. Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Tivibu Mobil İndirim Kampanyası kapsamında sadece Tivibu Uydu Süper Paket sunulmaktadır.

  Kampanya Kapsamında Sunulan Türk Telekom Mobil Tarife Grubu İndirimi Tablosu Mobil Hat Sayısı Kampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık) Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık) *Referans GSM Kampanya İndirimleri 1. Mobil Tarife Grubu 2. Mobil Tarife Grubu 3. Mobil Tarife Grubu Mobil Hat Referans Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Başlangıç Fiyatı Paket Fiyatı Paket Fiyatı Paket Fiyatı 1 75 TL 39 TL 19,9TL 18,9TL 15,9 TL 2 18,9 TL 15,9 TL 10,9 TL
  *Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen indirimden faydalanabilirsiniz.
  Türk Telekom Mobil Hat tarife grubu indirimi olmayan abonelerimiz 24 ay boyunca aylık kampanyalı fiyat (39 TL)üzerinden ücretlendirilecektir.
  Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom Mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, tek mobil hat referansı ile 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 59,1 TL indirimle aylık 15,9 TL olarak ücretlendirilecektir. Mobil Hat Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Fiyat **TT Faturalı Yeni Gelen Mobil Referans Referans Aylık Aylık Paket Fiyatı 1 75 TL 39 TL 15,9 TL
  **Mobil hattın referans olmaya devam ettiği sürece ve Türk Telekom faturalı tarifelerde kalmaya ettiği takdirde indirimden faydalanabilir.
  Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dâhildir.
  Tivibu damga vergisi alınır.
 • 3. Hediyeler

  Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 24 ay hediye edilecektir.
 • 4. Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • 5. İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
  Uydu sözleşmesi için tıklayınız.
 • 6. Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 84 TL olarak alınmaktadır.

  Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.

  Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 48 TL peşin veya 24 ay taksitle sunulacaktır.

  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı dış kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 7. Aktivasyon Hizmeti


  Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • 8. Referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibi tarife değişikliği yaparsa Tivibu indirimi değişir mi?

  Referans gösterilen mobil hattın tarifesinin değişmesi halinde tarife grubu değişirse verilen indirim tutarı da değişecektir.
 • 9. Referans indirimi alabilmek için sadece mobil hat numaralarını ekletmek yeterli midir?

  Hayır, yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hatların tarife ve kampanyaya uygunluğunun kontrolü için veri işleme izninin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “sms onayı” alınması gerekmektedir.

  Sms onayı ile kampanyaya katılmak için Tivibu’ya referans olarak ekli mobil hattan TVINDIRIM yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

  Süresinde izninin ve sms onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

  Referans olarak kayıtlı mobil hattın, referans iptali yapabilmesi için referans olarak ekli mobil hattan IPTAL TVINDIRIM yazılıp 5555’e gönderilmesi yeterlidir.
 • 10. Hangi koşullar Referans verilen Mobil Hattın iptali sayılmaktadır?

  24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibinin/sahiplerinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması, faturasız hatta geçmesi veya referans verilen mobil hattın devri durumları "referans iptali" olarak değerlendirilecektir.
 • 11. Referans verdiğim Türk Telekom Mobil faturalı hattın iptal edilmesi, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması ve faturasız hatta geçmeleri durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?

  Hayır devam etmeyecektir. İki mobil hat referans gösterildiği durumda, Mobil hat referanslarından birinin iptal edilmesi halinde sadece devam eden Mobil Hat Referansının bulunduğu tarife grubunun, referans sayısının 1 olduğu durumda geçerli olan indiriminden faydalandırılacaktır. Tüm referanslarının iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • 12. İletilen Türk Telekom faturalı mobil hatlarda indirim için sıralama önemli midir?

  İletilen Türk Telekom mobil hat referans numaraların da sıralama aranmamaktadır. İletilen Türk Telekom mobil hat referanslarından hangisi daha avantajlı tarife grubun da ise aboneye o tarife grubunun indirimi yansıtılmaktadır.
 • 13. Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?

  Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 60 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir. SMS yoluyla kampanya katılımı iptal edilebilir.
 • 14. Yeni referans numarası ekletebilir miyim?

  Tivibu Uydu Ekipmanları teslim edildikten sonra 60 gün içerisinde yeni referans numaranızı iletebilirsiniz.
 • 15. Ek Hizmetler

  Cihazlar hakkında
  Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.
  Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

  Üyelik geçişleri hakkında
  Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.

  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında
  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.