Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tedavi Görürken Şarkı Sözleri Yazıyordum

Gorkem

Magazin.biz.tr
'Heyecanı Yok' parçası ile adından söz ettiren ünlü rapçi Gazapizm (Anıl Acar) yıllarca psikolojik tedavi gördüğünü biliyor muydunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 633

Ekranların reyting rekortmeni dizisi 'Çukur' da çalan 'Heyecanı Yok' parçası ile hayatımıza giren Gazapizm büyük bir şöhrete kavuştu.Milyonlarca kişinin hayranı olduğu genç rapçi,bulunduğu yere gelebilmek için çok çalıştığını ancak çocukken yaşadığı psikolojik sorunun şarkılarını yazmasında büyük rol oynadığını söyledi.Bu bilgi magazin forumlarında kendine oldukça fazla yer buldu.

Ekli dosyayı görüntüle 634

Gazapizm yaşadığı psikolojik rahatsızlık için şunları söyledi, "Hastane süreçlerinde, tedavi görürken şarkı sözleri yazıyordum. Antidepresanlar kullanıyordum. O kadar hissizlik içerisinde bir şey yazmak öyle zordu ki. Sonra ilaçları bıraktım. Çünkü ilaçların iyi gelmediğini düşünüyordum. 'Hop herkese aynı ilacı ver, pat iyileş' böyle bir tedavi süreci yok. Psikoloji böyle tekdüze bir şey olmayabilir diye düşündüm. Ben de psikoloji okumaya başladım. O süreçte de bir albüm kaydettim ve yayınladım."

Ekli dosyayı görüntüle 635

Geçirdiği rahatsızlığın ardından 'Majör Depresyon' albümünü çıkartan ünlü rapçi,beklenenin üstünde satış rakamına ulaşarak piyasada isminden söz ettirmeye başladı. "Beynimin bir kimyası eksik olabilir o ilaçla onu dengeleyebilirsin ama o ilacı bıraktığında tekrar aynı seviyede olacaksın" şeklinde konuşan ünlü rapçi,şuan milyonlarca kişi tarafından dinlenip seviliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 636