Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal medyanın kotu yanları Ahu Yağtu’ya uğramıyor!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Ahu Yağtu, sosyal medyada paylaşımları ile dikkat ceken unluler arasında yer alıyor. Kadın dizisindeki Pırıl karakterinin ardından bir suredir ekranda yer almayan oyuncu, şimdilerde tiyatro sahnesinde.Komedi rolunu canlandırdığı Karanlıkta Komedi isimli yapımla tiyatroseverlerin karşısına cıkan Yağtu, sosyal medyada da artık gelen kotu yorumlara pek de aldırış etmemeyi oğrendi.
Kotu yorumlardan hic etkilenmediğini anlatan oyuncu, “Daha doğrusu etkilenmemeyi oğrendim. Herkes bir şey diyor, herkes kendi algısını sana yansıtıyor ama hayat o şekilde ilerlemiyor” diye konuştu.
Posta gazetesine acıklamalarda bulunan oyuncu, yeniden evlenip evlenmeyeceği yonundeki soru uzerine de hicbir zaman buyuk konuşmadığına vurgu yapan Ahu Yağtu şoyle konuştu:
“Ben hicbir zaman, hicbir konuda koşeli, keskin cevaplar vermeyi sevmiyorum. Cunku hayatta her şey mumkun. Şu an olmasa da belki ileride olabilir, neden olmasın!”
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun