Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sefirin Kızı dizisinden sevindiren yeni gelişme!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Koronavirus salgını nedeniyle setlerin bir bir durdurulduğu bugunlerde, dizilerin stokları da az olunca yeni bolumlerin yayınlanıp yayınlanmayacağı karmaşası yaşanıyor. Bodrum’da cekimleri yapılan Sefirin Kızı dizisi en gec set bırakan yapımlardan oldu.Gectiğimiz gun dizinin setinde cekimlerin durduğu haberi gelmişti. Her hafta heyecanla beklenen yapımın 30 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Bu merakları gideren gelişme Star TV’nin 15. bolum fragmanını yayınlaması oldu. Dizi şimdilik ara vermeden yoluna devam ediyor.
Engin Akyurek, Neslihan Atagul ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı yapımın yeni bolumunde Sancar ile Nare’nin hesaplaşmasında duygusal anlara şahit olacaksınız. Tabii ki bir de Menekşe’nin hamileliği meselesi var.
Sancar, bu gelişmeyi Nare’ye soyluyor. Nare’nin “Kalbim beni ele gecirdiğinde seni affetmek icin sebep arıyorum. Benim kızıma yeni baba olduğun gun, başka bir kadına cocuk yapıyorsun” sozleri bıcak gibi yureklere yerleşti.
Nare,”Adını bir daha anmayacağıma Nasuh tovbesi olsun mu, olsun” diyerek kapıları Sancar’ın yuzune kapattı. İkisi de kapının kenarına oturup gozyaşı dokuyor… Videodan Sefirin Kızı 15. bolum fragmanını izleyebilirsiniz.
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun