Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Reynmen Göz Altına Alındı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş,geçtiğimiz gün Uludağ'da kavga ederek Jandarma ekipleri tarafından göz altına alındı.

Ekli dosyayı görüntüle 490

Youtube'da çektiği videoların ardından paylaştığı şarkılar ile büyük şöhrete ulaşan Reynmen,geçtiğimiz gün Uludağ'da bir kavgaya karışarak jandarma ekipleri tarafından göz altına alınırken fotoğrafı sosyal medyada yayınlanmış ve magazin gündeminde olay olmuştu.Bu kavga haberinin ardından Reynmen sosyal medya hesabından 'Beni mazur görün.İnsanız,olur böyle şeyler' şeklinde açıklama yapmıştı.

Tatil için gittiği Uludağ'da kavga eden Reynmen olayla ilgili şunları söyledi, "Bu konu hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Yanımıza gelen bazı arkadaşlarımız geldikleri zaman aşağılık kompleksine bürünüyorlar. O an için kendilerini iyi hissetmek için belki de bilmiyorum ama bize psikolojik şiddet uyguluyorlar. İğrenç üsluplarıyla olsun, laubali tavrıyla olsun, el kol şakalarıyla olsun... Bizi o an bastırmaya çalışıyorlar, kendilerini daha iyi hissetmek için. Bunu yaparlarken ben tepki verince kötü oluyorum. Bu benim şanı şöhreti kaldıramadığım anlamına gelmiyor. Ben bir insanım"

Geçtiğimiz sene eylül ayında kız arkadaşı ile kendini görüntüleyen magazin muhabirine saldıran Reynmen,Magazin mensubunun kaşını yarmıştı.Ünlü Youtuber'ın adının sürekli kavga haberlerinde yer alması hayranlarını oldukça üzüyor.

Son düzenleme: