Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pamela Anderson’dan sosyal medya kararı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
pamela-anderson-dan-sosyal-medya-karari.jpeg

NBC’de 1989 ve 2001 yılları arasında 11 sezon boyunca yayımlanan Baywatch (Sahil Guvenlik) dizisinin yıldızı Pamela Anderson yaptığı acıklamada ilhamını okumakta ve doğada bulduğunu, artık Instagram, Facebook ve Twitter’da herhangi bir paylaşım yapmayacağını soyledi.
Anderson, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında, “Bu, Instagram, Twitter ya da Facebook’taki son paylaşımım olacak. Sosyal medyaya hic ilgi duymadım ve artık kitap okumaktan, doğada olmaktan gercekten ilham aldığım hayatıma alıştım. Ozgurum. Sevginiz icin teşekkurler. Hepinize iyi dileklerimi sunuyorum. Umarım hedefinizin peşinden gidecek gucu ve ilhamı bulursunuz ve boşa harcanan zamanla baştan cıkarılmamaya calışırsınız” dedi.
pamela-anderson-dan-sosyal-medya-karari-6012895560de2.jpeg
Sosyal medya şirketlerinin “beynini kontrol ettiğini” iddia eden Anderson, sozlerini şoyle tamamladı: “İstedikleri bu, para kazanmak icin kullanıyorlar.”
İlginizi Cekebilir
pamela-anderson-dan-sosyal-medya-karari-60128955965d4.jpg
Pamela Anderson'a şiddet uygulayan Adil Rami'den bir cirkinlik daha!İlginizi Cekebilir
pamela-anderson-dan-sosyal-medya-karari-60128955d6ea2.jpg
Pamela Anderson ile 12 gun evli kalan Jon Peters sessizliğini bozdu sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur