Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Oğlak Burcu Arkadaşlığı

Platon

Member
Katılım
7 Eyl 2019
Mesajlar
63
[h=2]Arkadaşlığı[/h][FONT=&quot]İlk görüşte, mesafeli ve soğuk duran Oğlaklar, zaman içinde açılarak sevecen olurlar. Arkadaşlıkları uzun sürer. İşkolik olduklarından, çoğu arkadaşı, iş çevresindendir. Hafta sonları bile çalışmayı severler. Sık sık, çıkarları doğrultusunda, insanları kendi taraflarına toplayarak, kulis oluşturma eğilimindedirler.[/FONT]
[FONT=&quot]Haritada çılgın bir Uranüs veya aktif bir Mars etkisi olmadıkça, gece klüpleri, hafta sonu partileri onlara göre değildir. Sorunlarını çevresine yansıtmayı sevmeyen Oğlaklar, arkadaşlarının canlarını sıkmayan kişilerdir. Ancak çok büyük bir sorunları varsa, içinden çıkılamayacak durumlarda sorunlarını açıp paylaşmak isterler. Bu konuda, ketum, hiç problem yokmuş gibi davranmaları, kendilerini yıkabilir, sağlık problemleri oluşturabilir.
Oğlaklar kendi gibi Toprak burçları ile iyi dostluk kurarlar. Dertleştikleri Su grubundan kişilerle oldukça hoş zamanlar geçirirler. Su grubu onların katılığını yumuşatacaktır. Ayakları fazlasıyla yere sağlam basan Oğlaklar, Ateş grubuyla bazı risklere göğüs germeyi öğrenebilirler. Birdenbire hayatı fazla hareketlenebilir. Hava burçları, olaylara bakış perspektiflerini genişletmede onlara yardımcı olacaklardır.
Espri yetenekleri gelişmiştir. Onlar için birkaç arkadaşıyla çıkacağı sakin ve güzel müzikli bir öğle yemeği veya ailecek katılacakları hafta sonu "brunch"ları, eğlenmelerine yetebilir.


[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]