Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nurgul Yeşilcay’ın tepki gosterdiği sevişme algısı, Hazar Erguclu’nun umurunda değil!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Hazar Erguclu’ye tepki goren sevişme sahnesi soruları! Netflix’te Hakan Muhafız dizisinin 3. sezonu yayınlandı. Dizinin 3. sezon 3. bolumunde yer alan Hazar Erguclu ile Cağatay Ulusoy’un sevişme sahneleri sosyal medyada cok konuşuldu.Bu durum unlu oyuncu Erguclu’ye de soruldu.Ancak hatırlandığı uzere unlu isimler dizilerdeki veya filmlerdeki sevişme sahnelerinin kadın oyuncular uzerinden gundem olmasından cok rahatsız. Nurgul Yeşilcay da gectiğimiz gun bu yonde bir acıklama yapmış ve basının bu algı durumunu eleştirmişti.
Resim sergisinin acılışında konuşan Yeşilcay, “Sadece dizi film değil, butun dunyada sevişme sahnelerin hep kadın oyuncular damga vurur. Kadın oyuncu hamile kalır kiloları konuşulur. Halbuki tek tip estetik anlayışına biraz karşı cıkmamız lazım. Cunku suyu cıktı olayın.Hepimiz de bunun kurbanı olduk. Hepimiz tek tipe doğru gidiyoruz, cok da doğru bulmuyorum” acıklamasında bulundu. Oyuncu, basını da eleştirdiğinin altını cizdi.
HAZAR ERGUCLU TEPKİ GOSTERMEDİ!
Hazar Erguclu katıldığı etkinlikte eleştirilen bu sorulara yeniden muhatap oldu. Oyuncu bir tepki gostermeden sorulara yanıt da verdi. Erguclu’ye ayrıca Taner Olmez ile sevişme sahneleri de hatırlatıldı.
Muhabirler, “Cekimler zor mu gecti, yonetmen sevgiliniz Onur Unlu seyretti mi, ne tepki gosterdi?” şeklinde sorular yoneltti.Unlu oyuncu ise, “Her şeyden once ben oyuncuyum. Rol neyi gerektiyorsa onu yapıyorum. O sahneler de zor gecmedi. Onur’a gelince; sevgilim seyretti ve hic tepki gostermedi. Ne diyecek ki!” şeklinde yanıt verdi.
Bir tarafta Nurgul Yeşilcay’ın kadın oyuncular uzerinden sevişme sahnelerinin one cıkartılması tepkisi, diğer yanda ise Hazar Erguclu’nun bu durumu sıradan olarak gorup tepki gostermeden yanıt vermesi…
Kadın oyuncuların bu konuyu cozebilmesi icin ortak bir tepki geliştirmesi şart gibi gozukuyor.
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun