Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[FONT=&amp]Kariyerinde 40 seneyi geride bırakan duru yola çıktığı günlerden bugünlere uzanan geniş repertuarından seçtiği şarkıları kendisinden sonraki jenarasyonlardan birlikte şarkı söylemekten mutluluk duyduğu sanatçılarla yeniden yorumladı.

[/FONT]
[FONT=&amp]Sıla, Mabel Matiz, Kenan Doğulu, Funda Arar, Rubato, Kalben, Ceylan Ertem, Sena Şener, Evrencan Gündüz, Ata Demirer ve Zeynep Bastık Nükhet Duru’nun kült şarkılarına onunla birlikte yeniden can verdi.

[/FONT]
[FONT=&amp]Albümün Alamet-İ Farikası Düet Yapılan Her Bir Yorumcunun O Şarkının Aranjesini Kendi Ekibi Ve Sounduyla Üstelik Akustik Olarak Kaydetmesinde Saklı… Yani Her Şarkı O Sanatçının Kendi Şarkısıymışcasına Kendisinin Hakim Soundu Ve Üslubuyla Başlıyor, Şarkıların İlk Bölümü Misafirler Tarafından Söyleniyor; Bir Nevi Nükhet Duru Kendi Albümünde

Yorumculuğunu Beğendiği, Bir arada Söylemekten Keyif Aldığı Dostlarını Ağırlıyor…
[/FONT]
[FONT=&amp]Hikayesi var albümü adeta bir film soundtrack’i gibi Nükhet Duru’nun kariyerinin başından beri; müziğiyle, giyimiyle zamanının neredeyse futuristik denilecek kadar ilerisinde, müzik hayatının hiçbir döneminde risk almaktan çekinmemiş, dönemin cover modasına kafa tutarak kendi özgün şarkılarını söylemekte direnmiş bir yorumcunun müzikal yolculuğunun gerçek hikayesi…

Üstelik albüm sürecinin tamamını ve Nükhet Duru’nun başlangıçtan bugüne kariyerini mercek altına alan ‘becoming duru’ isimli belgesel prömiyerini gerçekleştirdikten sonra dünyanın çeşitli ülkelerinde festival yolculuğuna devam edecek.
[/FONT]
[FONT=&amp]Parça Listesi
[/FONT]
[FONT=&amp]1.Yaralım
[/FONT]
[FONT=&amp]2.Seninle
[/FONT]
[FONT=&amp]3.Nerde
[/FONT]
[FONT=&amp]4.Aşık Oluyorum
[/FONT]
[FONT=&amp]5.Beni Benimle Bırak
[/FONT]
[FONT=&amp]6.Bir Nefes Gibi
[/FONT]
[FONT=&amp]7.Kazandım
[/FONT]
[FONT=&amp]8.Destina
[/FONT]
[FONT=&amp]9.Gözlerin Bulutlu
[/FONT]
[FONT=&amp]10.Sevda
[/FONT]
[FONT=&amp]11.Mahmure[/FONT]