Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Magazin Haber Turumuzda bugünde birbirinden farklı haberlerle beraberiz. Son dakika magazin haberleri ve forum sitemizde herşeyi bulabilceğinizden emin olabilirsiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 1059

Demet Özdemir müjdeyi verdi: "Bunu ilk kez açıklıyorum..."

Önceki gün bir AVM'de objektiflere yansıyan Demet Özdemir sevenlerine müjdeli bir haber verdi. Güzel oyuncu yaz aylarında çekilecek bir sinema filminde rol alacağını açıkladı.

TV 8'de ekrana gelen 'Doğduğun Ev Kaderindir'de İbrahim Çelikkol'la kamera karşısına geçen Demet Özdemir önceki gün Zorlu Center AVM'de objektiflere yansıdı. Ayaküstü magazin muhabirlerine röportaj veren güzel oyuncu, hayranlarına sevineceği bir haber verdi.

"Bunu ilk kez size açıklıyorum" diyen Demet Özdemir, sözlerine şöyle devam etti:

"Yaz aylarında bir aksilik olmadığı takdirde ve nasip olursa güzel bir sinema filmi çekeceğiz. Şimdilik bu kadarını bilin.”

'Sen Çal Kapımı' dizi ekibi klip çekerse...

'Sen Çal Kapımı' dizisinin ekibi sette Melda Gürbey'in bir şarkısına klip çekti. Sosyal medyada yayınlanan o görüntüler büyük ilgi gördü.

Fox TV'de ekrana gelen 'Sen Çal Kapımı' dizi ekibi sosyal medyadan paylaştıkları videolarla gündeme gelmeye devam ediyor. Hande Erçel, Kerem Bürsin, Elçin Afacan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt, Sitare Akbaş, Melisa Döngel, Bige Önal gibi genç isimlerin yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Alptekin Bolat gibi tecrübeli oyuncuları da kadrosunda barındıran dizide rol alan isimlerin yaptığı paylaşımlar büyük ses getiriyor.
,
Sen Çal Kapımı dizi ekibi son olarak Melda Gürbey’in şarkısına sette çektikleri klibin görüntüsünü yayınladı.

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri'den aşk pozu!

Hakan Altun’dan sevgilisi Gonca Vuslateri’yle ilk paylaşım geldi.

Hakan Altun’dan sevgilisi Gonca Vuslateri ile fotoğrafını paylaştı. Aşkın ilk karesinin altına Altun'un takipçileri “O artık telefonun başında çaresiz beklemiyor” yorumları yaptı. Altun daha önce birbirlerine ilk görüşte aşık olduklarını söylemişti.

'Ramo'dan bir tanıtım daha!
Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 24. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Ramo ile Doğu'nun karşı karşıya olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Doğu'nun "Sen benim babamı öldürdün!" sözleri büyük merak uyandırıyor.

RAMO’DA NELER OLACAK?

Ramo ve ailesi, Fidan’ın ölümüyle yıkılmıştır. Başta Ramo olmak üzere bütün aile katili bulmak için ant içer. Ramo en başta da Cihangir’den şüpheleniyordur. Mazhar da olup bitenden şüphelendiği için o da kendi yöntemleriyle hem Fidan’ın katilini hem de Vasili’nin mallarını yok edenleri arıyordur. Bir süre sonra Ramo ve Mazhar’ın yolu kesişir. Bu durum Ramo için hiç de hoş olmayacaktır. Diğer yandan Ramo’ya bu işlerden uzak duracağı sözü veren Sibel, önemli bir ipucu yakalayınca peşinden gitmek zorunda kalır. Peşinden gittiği ipucu Sibel’in başını çok büyük bir belaya sokar ve bu bela, Ramo için bir ölüm kalım meselesi olacaktır.

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo'da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Hadise'den flaş ayrılık açıklaması!

Hadise sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Kaan Yıldırım'dan ayrıldığını duyurdu. Ünlü şarkıcı, "Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum" dedi.

Hadise ile Kaan Yıldırım'ı ayrıldığı yönünde haberler bir süre önce gündeme gelmişti. Fakat haberlerin büyümesinin ardından Kaan Yıldırım, sevgilisiyle ateş başında verdiği pozu paylaşmış ve "hala birlikteyiz" mesajı vermişti.

Fakat Kaan Yıldırım bu hamlesi de ilişkiyi kurtarmaya yetmedi. Hadise bu sabah sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Kaan Yıldırım'la olan ilişkisini bitirdiğini duyurdu. Şarkıcı açıklamasında "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor...Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim..." sözlerine yer verdi.

Kürk tepkisi sonrası Eda Ece'den açıklama

Yasak Elma'da Yıldız Argun'a hayat veren Eda Ece dizide kullanılan kürklerin gerçek olmadığını açıkladı.

Fox TV'de Pazartesi akşamları ekrana gelen fenomen dizi Yasak Elma'da rol alan Eda Ece'nin son bölümde üzerine giydiği kürk olay olmuştu. Hayvanseverlerin tepkisini çeken Ece, sosyal medyada topa tutulmuştu. Güzel oyuncu konuyla ilgili yaptığı açıklamada dizide kullandıkları kürklerin gerçek olmadığını açıkladı.
Eda Ece, "Dizimizde kullanılan hiçbir kürk gerçek değildir" diyerek iddialara son noktayı koydu.

Çağatay Ulusoy ücretine zam mı yaptı?

Dizilerden bölüm başı 150 bin TL alan Çağatay Ulusoy'un kaşesine 100 bin lira zam yaptığı konuşuluyor.

BluTV'de yayınlanacak olan yeni bir diziyle dönmesi beklenen Çağatay Ulusoy'un ücretine 100 bin TL zam yaptığı iddia edildi. Daha önceki projelerinden 150 bin TL aldığı konuşan oyuncu iddiaya göre Netflix için çekilen ilk Türk dizisi Hakan Muhafız'da rol aldıktan sonra kaşesini artırdı. 100 bin TL zam yapan oyuncunun artık bölüm başı 250 bin TL istiyor.

Aleyna Tilki'nin mini eteği olay oldu: "Bu nasıl okul?"

Şarkıcılıktaki başarısının ardından oyunculuğa adım atan Aleyna Tilki'nin paylaştığı kareler olay oldu. Rol alacağı dizide bir lise öğrencisini canlandıracak olan şarkıcının kıyafeti fazla seksi bulundu.

Aleyna Tilki, Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven ile Acun Ilıcalı'nın yeni kuracağı dijital platform Exxen için çekilecek bir dizi için kamera karşısına geçti. Dizide bir lise öğrencisine hayat verecek olan 20 yaşındaki şarkıcı için özel kıyafetler dikildi.

Aleyna Tilki önceki gün kendisi için özel hazırlanan kıyafetleri giyerek sete çıktı ve yeni projesinin ilk fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Sinan Akçıl: Burcu Kıratlı'yı fake hesaptan takip ediyorum!

Sinan Akçıl, katıldığı programda ayrıldığı sevgilisi Burcu Kıratlı'yı fake hesaptan takip ettiğini itiraf etti.

Sinan Akçıl, Cihan Ersözlü'nün Youtube'da yayınlanan programına konuk oldu. Biten ilişkisi hakkında da itiraflarda bulunan Akçıl şöyle konuştu:

“Benim konumum aslında Jay Z. Bir tek onun gibi Beyonce’mi bulamadım. Aslında buldum da, olmadı. Burcu ile evliliğimiz proje değildi. Ne var ki sürdüremedik. Karakterler çarpışmaya başladı. Şu anda konuşuyoruz ama bir ilişki yaşamıyoruz.

Burcu’dan ayrıldıktan sonra fake hesap açtım. Onu daha rahat ‘stalk’lamak için. Benden ayrılsa bile bir kadının kontrolümün altında olmasını severim. Öyle demeyelim de başına bir şey gelmesin diye tabii. Burcu’yu kaybetmek istemiyorum, çok saygı duyuyorum. Hayatımda kimse yok. Uzun süre de girmeyecek. En büyük arzum; bir kızımın olması."

'Çukur'dan nefes kesen yeni tanıtım!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden 2. tanıtım yayınlandı. Çağatay'ın peşini bırakmayan Yamaç'ın Cengiz'i köşeye sıkıştırdığı heyecan dolu tanıtımda Nehir kaçırılıyor. Aksiyon sahneleri nefesleri keserken, Akın'ın planı merak uyandırıyor.

ÇUKUR'DA NELER OLACAK?

Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan, harekete geçme fırsatı bulacak. Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler'in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de! İşte "Çukur"un 4. Sezon 15. Bölüm 2.

Akın Akınözü'nün pozları sosyal medyayı salladı!

Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nün GQ Dergisi’ne verdiği pozlar sosyal medyada günün konusu oldu. Oyuncunun ismi Twitter'da gün boyu TT listesinde kaldı.

Atv'de ekrana gelen 'Hercai' dizisinde canlandırdığı Miran Aslanbey karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Akın Akınözü, GQ Denge dergisine yeni pozlar verdi.

Oyuncunun kareleri sosyal medyaya düştükten sonra büyük yankı uyandırdı. Akın Akınözü'nün ismi gün boyu Twitter'da TT listesinde kalırken, fotoğraflar Instagram'da da bir çok hesap tarafından paylaşıldı.