Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Magazin (25 Ekim 2020)

Gorkem

Magazin.biz.tr
Dünya magazininde neler oluyor? diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekli dosyayı görüntüle 1032

Sanal mağaza açtı
Yeni Zelandalı model Georgia Fowler (28), kendi internet sitesini dergi ve alışveriş platformuna dönüştürdü. Markalar için yaptığı çekimleri paylaşıp tanıttığı ürünlerin satışını sağlıyor.

Evlilik şakası
ABD’li oyuncu Blake Lively (33) ile Kanadalı oyuncu Ryan Reynolds (44), 8 yıldır evli. Lively, önceki gün eşinin doğum gününü kutladı. “Hâlâ evli kalabildiğimize ben de inanamıyorum” diyerek espri yaptı.

O artık yönetmen
ABD’li oyuncu Channing Tatum (40), başrolünde olduğu ‘Dog’ filminin yönetmenliğini de üstleniyor. Film, Tatum’un ilk yönetmenlik sınavı olacak.

Channing Tatum, 2012’de ‘Yaşayan En Seksi Erkek’ seçilmişti.

Kalbini yeniledi
Avusturya asıllı efsanevi oyuncu Arnold Schwarzenegger (73), 2018’de kalbinden ameliyat olmuştu. Terminatör filminin yıldızı, kalbindeki aort kapağının değiştirildiğini açıkladı. Hastane odasından fotoğrafıyla “Harikayım” mesajı verdi.

Profesyonel hatıra
Bella Hadid (24), bu yaz sınırlar kapalıyken özel izinle ABD’den İtalya’ya gitmişti. Burada Versace için kampanya çekimine katılmıştı. Hadid, kamera arkasında verdiği hatıra pozlarını paylaştı. Hayranları, “Reklam fotoğrafları kadar başarılı” yorumu yaptı.

O hastalığı nasıl yendi?
Kadir Doğulu, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuştu:

“3 yıldır sağlıkla ilgili bir problem yaşıyordum. Hassas bağırsak sendromu teşhisi konuldu. Gıdaları tanıyınca bedensel bir şifa yaşadım. İlaca gerek kalmadı. Eşim Neslihan da çok yardım etti. Artık günde 2 öğün yiyorum. Sirkeyi kendim yapıyorum, sarımsağı sofradan eksik etmiyorum.”
Elif Karlı Aslı Enver'e benzetildi
Kendisinde değişiklik yapan Elif Karlı bir anda Aslı Enver’e benzeyince eleştiri aldı. İş hakarete varınca çileden çıkıp şu yorumu yazdı:

“27 yıllık evliyim. Aşk hayatıyla gündeme gelen ünlülerle aynı haber karesi içinde oldum. 50 yaşında bir kadınla kıyaslandılar. Onlar mutlu olmalı.”

Üstü kışlık altı yazlık
Berrak Tüzünataç önceki gün Bebek’teydi. Üstü kışlık, altı yazlık stiliyle dikkat çekti. “Biraz hava almak istedim, kısa bir yürüyüşe çıktım” dedi. Özel hayatıyla ilgili de şöyle söyledi:

“Hayatımda her şey yolunda. Keyfim yerinde.”
Berrak Tüzünataç 2 aydır Ali Yörenç ile birlikte.

Olumsuz yorumları takmadı
Melisa Şenolsun sevgilisi, yönetmen Umut Evirgen ile bir fotoğrafını paylaştı. Umut Evirgen ise romantik pozlarına bir kalp emojisi bıraktı. Fotoğrafa olumsuz yorumlar da geldi. Ancak Melisa hiçbirini silmedi. Yorumlara bir sınırlama getirmedi. Bir takipçisi de şöyle yazdı:

“Geçenlerde sizi gördüm, birbirinize böyle aşkla baktığınıza şahit oldum.”

3 saat muhabbet
Eda Taşpınar ile bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Çağrı Atakan, Arnavutköy’de görüntülendi. Bir kafede 3 saat muhabbet ettiler. Çıkışta fotoğrafları çekilirken yüzleri asıldı. Bu arada ikoncan Eda’nın blue-jean tasarımı kendisine aitti.

Duvardaki imzalar
Derin Mermerci, Instagram’da bir arkadaşının tasarladığı takıların tanıtımını yaparken evinin duvarı da dikkat çekti. Duvar, ikiz kızları Lal ve Mila’nın çizdiği resimlerle doluydu. Mermerci meraklı bir takipçisine “Onlar kızlarımın resim sergisi. Evin her yeri böyle, değeri büyük” dedi.

Düğün neden ertelendi?
Azerbaycanlı oyuncu Zehra Yılmaz 3 yıldır birlikte olduğu Cem Belevi ile geçen temmuzda nişanlaşmıştı. Çift bu ay evlenmeyi planlıyordu. Arkadaşı Ezgi Avcı ile Nişantaşı’nda görüntülenen Yılmaz “Anne ve babam Bakü’de yaşıyor. Azerbaycan’da savaş olduğu için düğün yapmamız doğru olmaz. Nikah gelecek yaza” dedi.

Yine zirvede
‘Arka Sokaklar’ 15 sezondur devam ediyor. Yapımı Erler Film, yapımcılığı Türker İnanoğlu’na ait olan, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı dizi, önceki akşam yayınlanan 562’nci bölümüyle tüm kişilerde günün en çok izlenen yapımı oldu. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar ve Alp Korkmaz’ın olduğu ‘Arka Sokaklar’ cuma akşamları ekrana geliyor.

Yorgun ve solgun
Kozmetik markasıyla iş hayatına atılan Emina Jahovic yoğun tempo nedeniyle yorgun düşmüş, bir klinikte vitamin takviyesi almıştı. Asmalımescit’te görüntülenen Jahovic yine solgun ve yorgundu. Muhabirlerle röportaj yaparken söz döndü dolaştı çocuklara geldi. Emina “İki oğlum var. Üçüncü bir çocuğu evlat edinmeyi isterim” dedi. Eski eşi Mustafa Sandal ise şöyle söylemişti:

“Başka bir kadından üçüncü çocuk olmayacak.”

'Kızımı göndermem'
Bengü, Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden gerçekleşen ‘Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular’ programına konuk oldu. “Hayatında en cesurca yaptığın hareket neydi?” sorusuna şu cevabı verdi:

“17 yaşımda tek başıma İstanbul’a gelmek. Kızım Zeynep böyle bir şey istese göndermem.”
Bengü müzikte ilk parasını vokalistliğini yaptığı Kenan Doğulu’dan kazandığını da söyledi.

Murat'ı bekleyen kalabalık
Murat Boz önceki akşam Bebek Otel’de arkadaşlarıyla buluştu. Çıkışta muhabirler, hayranları ve çiçekçilerden oluşan bir kalabalık kendisini bekliyordu. Boz kimseyi kırmadı. sorulara cevap verdi, selfie yaptı, çiçek de aldı. ardından şoförünün kullandığı lüks aracına bindi.

Başına gelmedik kalmamıştı
İpek Tuzcuoğlu, Hülya Koçyiğit’in TRT 2’deki ‘Film Gibi Hayatlar’ programında 2004’teki unutamadığı set anısını anlattı. Tuzcuoğlu “Başrol oynadığım ‘Büyü’nün çekimlerinde ve galasında başımıza gelmeyen kalmadı. Galada yangın çıktı. Salondaki kapılar açılmadı. Birinin ölmemesi mucizeydi. Rahmetli Osman Yağmurdereli bir hafta hastanede yattı. Öyle etkilendim ki, bir müddet sinemaya gidemedim” dedi. İpek Tuzcuoğlu ‘lanetli film’ olarak ünlenen yapımın setinde elektrik çarpması sonucu yaralanmış, düşerek kuyruksokumunu zedelemiş ve tifoya yakalanmıştı. Bu arada çekimlerde iki kişi kuyuya düşmüş, malzemeler devrilmiş, bayılanlar olmuştu. diğer oyuncu Ece Uslu’yu yuvarlanan kayanın altında kalmaktan Okan Yalabık kurtarmıştı.

Aşıklara vitamin takviyesi
Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk, Arnavutköy’deki bir mekana girerken görüntülendi. Maskelerini takıp kurallara uyan çift kapıda ateşlerini de ölçtürdü. Yamantürk kolundaki sargıyı soran muhabirlere “Bağışıklık sistemini güçlendirmek için düzenli serum takviyesi alıyorum” cevabını verdi.

Nikah yakında
‘Kurtlar Vadisi’nde oynadığı ‘Muro’ karakteriyle tanınan Mustafa Üstündağ, 10 yıllık eşi Ecem Özkaya’dan geçen ocakta boşanmıştı. Üstündağ, magazin muhabiri Seda Torular ile yeni bir aşka yelken açtı. Çiftin yakında nikah masasına oturacağı konuşuluyor.