Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü Şarkıcı Linet,yabanci magazin aleminin kraliçesi Kim Kardashian'a benzeyebilmek için 30 bin lira vererek popo estetiği yaptırdı.Bu olay Türkiye magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ekli dosyayı görüntüle 479

Son zamanlarda sahnede giydiği mini ve dekolteli cesur elbiseleri ile magazin gündeminde adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Linet,yabanci magazin dünyasında Kim Kardashian popo'su olarak adlandırılan geniş kalçalara sahip olabilmek için bıçak altına yattı.Popo estetiği ameliyatına 30 bin lira harcayan ünlü sanatçı ameliyat sonrası aldığı sonuçtan memnun olduğunu söyledi.

Ekli dosyayı görüntüle 480

Giydiği iddialı kıyafetler hakkında yorum yapan şarkıcı, "Sahnede yere rahat basmam lazım. O yüzden yırtmaç ve mini tercih ediyorum. Boynumu da kapatamıyorum, boğuluyormuş gibi hissediyorum. Bu kıyafetlerle mutfağa girip yemek pişirmiyoruz. Böyle pazara da gidilmez. Bunlar şov için" dedi.

Son dönemde oldukça meşhur hale gelen kalça operasyonunu rihanna,hadise,aleyna tilki ve Nicki Minaj'da gerçekleştirmişti.Dünya'da moda halini alan bu operasyonu hangi ünlülerin tercih edeceğini önümüzdeki günlerde izleyip göreceğiz.

Son düzenleme: