Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koronavirus cıkışı: 'İşler kontrolden cıkmadan...'

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
koronavirus-cikisi-isler-kontrolden-cikmadan-5e9abe3792388.jpg
Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nda forma giyen Gizem Karadayı, liglerin iptal edilmemesiyle ilgili endişesini dile getirdi.
Koronavirus salgını nedeniyle dunya genelinde bircok organizasyon iptal edilirken Turkiye’de karşılaşmalar oynanmaya devam edecek. Hukumet onlem olarak macların seyircisiz oynanacağını acıkladı. Ancak bu durum bazı sporcuları tedirgin etmeye devam ediyor.
Galatasaray’ın deneyimli liberosu Gizem Karadayı sosyal medya hesabından konuyla ilgili goruşlerini paylaştı:
“Kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum ancak dunyada butun ligler iptal olmuşken ulkemizde devam eden liglerin iptal olmaması biraz korkutucu değil mi? Her gun antrenmanlara gelip giderken tedirgin olmamak elde değil. Sağlığımızı her şeyin onune koyup henuz gec değilken bu konuda bir adım atılmasını ve icinde bulunduğumuz riskin azaltılmasını istiyoruz. Ailelerimiz ve sağlığımız her şeyden once gelir. İşler kontrolden cıkmadan bu konuda bir adım atılmasını diliyoruz. Sağlıkla kalın.”