Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kalici makyaj

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
1 ay oncesinde kalıcı makyaj icin gittim cok memnun kaldım sizlere deneyimlerimi bahsetmek istiyorum cunku işini duzgun yapan ve gerecekten bu işi herkezin yaptıgı ama malsef kotu sonuclar olan bir cok yerden magdur olmamanız icin yazıyorum. sosyal medyadan bulgum gul hanımı şiddetle tavsiye ediyorum kendisi yapmış oldugu kalıcı makyaj bir tek kaş yapması degil verdigi bilgiler okadar kıymetli ki yuzume gore cizerken her noktasını anlattı sonra renk konusunu anlıma surdugu boya ile gosterdi ve en onemli bilgiyi sizlerle paylaşıcam gri yada kızla donmuş olan kaşın sebeplerini bana anlattı bir cok yer bizim boyada asla renk deşimi olmaz dedginde aslında nelerden oldugunu gul hanım bana bizzat paylaştı bilgi donanımı guzel piskolejikdestegi bunlar cok onemli kızlar bunu bir kere yaptırıyorsunuz ama bilmeniz gerek cok şey var ucuz diye yuzunuzu bozdurmayın gul hanımın bilgileri sizlerle paylaşıcam bi gidin goruşun merak ettiginiz tum soruları sorun aynı kanatte olucaksınız.size lınglerını bırakıyorum resmimi de paylaşıyorum. kalıcı makyaj mavi gozlu benim resmim Ana Sayfa kendi asistanın numarasını da sizlere bırakıyorum ... aşırı memnun kaldım sizde kalıcıcaksınız