Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kalıcı Dudak Dolgusu Nedir?

Humeyra

Member
Katılım
29 Ocak 2020
Mesajlar
35
Dudak yapısının düzgün ve etkileyici olması için yapılan dudak estetiği farklı yöntemler ve çeşitli biçimlerde gerçekleşebilir.

Oldukça doğal ve popüler olan Hyaluronik asit dudak dolgusu uygulaması son derece sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olmasının yanı sıra kalıcı özellikte değildir.

Son dönem teknolojilerin kullanıldığı permalip dudak dolgusu ise hacimli ve güzel dudaklara sahip olabilmek ve bunu kalıcı hale getirebilmek için uygulanan dudak implantı yöntemidir.

FDA onaylı ve vücuda son derece uyumlu olan herhangi bir ödem veya şekil bozukluğuna bozukluğuna yol açmayan kalıcı dudak dolgusu permelip, sağlıklı ve güvenilir bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.

Dilediğiniz zaman çıkarılabilmesinin yanı sıra yüzünüzün şekline göre farklı ebatlarda uygulanabilmesi gibi avantajları da olan yöntem son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir.

Dudak dolgusu ya da dudak botoksu işlemleri gibi bir süre sonra vücut tarafından emilmeyen bu implant uzun süreli olarak kullanabilmektedir. Ağrısız ve pratik bir şekilde uygulanan kalıcı dudak dolgusu aynı zamanda kolay deforme olmayan yapısıyla da tercih sebebi olmaktadır.

Lokal anestezi ile yüzün yapısına uygun olarak uygulanan permalip dudak implantı istenildiğinde kolaylıkla çıkarılabilir bir yapıya sahiptir. Dudak hareketlerinizi kısıtlamayan ve son derece doğal bir görünüm sunan dudak dolgusu uygulamasının hemen ardından bir kısıtlama yaşamadan günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bu uygulamanın ardından sadece doktorunuzun gerekli görmesi durumunda antibiyotik kullanmanız gerekebilir.