Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

'İnanın bu korkuyu yaşamak istemezsiniz'

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Galatasaray Teknik Direktoru Fatih Terim'in koronavirus testinin pozitif cıkmasının ardından kızları Buse Terim Bahcekapılı ve Merve Terim Cetin'den dun acıklamalar gelmişti.
Merve Terim Cetin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allah'ınızdan bulun" ifadelerini kullanırken, Buse Terim Bahcekapılı da, "Cok şey soylemek istiyorum ama kelimeleri secemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kotu saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz" dedi.

Buse Terim Bahcekapılı bugun sosyal medyadan bir acıklama daha yaparak şunları soyledi:
Birkac bir şey soylemek istiyorum. Hem bu surecte evinde olup bu konuyu merak edenler icin, hem de bu mecrada bu kadar takipci varken birkac konuda bilgilendirme yapmak istiyorum. Bunun da gorevim olduğunu duşunuyorum. Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında. Kronik bir rahatsızlığının olmaması ve sigara icmemesi bu surecte bir avantaj. Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan cok guclu bir şekilde cıkacak. Tum mesajlarınız, tum iyi dilekleriniz icin cok cok teşekkur ederim. Arada buradan bilgilendirme yapacağım. Mumkunse evinizden cıkmayın. Lutfen kendinizi evinizde izole edin ve bu hastalığı başkalarına bulaştırma riskini en aza indirin. Tekrar soyluyorum. Dun yazdığım yazıda da bunu soyledim. İnanın bana bu korku, hicbir şekilde yanına gidememek.. Hicbir şekilde yanına gidemezsiniz. Eğer ailenizden birine bir şey olursa, hicbir şekilde gidemezsiniz, yasak. Lutfen bunu duşunerek hareket edin bundan sonrasında. Elimden geldiğince bilgilendirme yapacağım. Umarım ulkece bu sureci olabildiğince minumum hasarla atlatırız.

KORONAVİRUS SON DAKİKA HABERLERİ İCİN TIKLAYINIZ!

buse terimfatih terimkoronavirusucorona virusu