Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haluk Levent özür diledi: Ben başaramadım

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Hayır işleriyle gönüllerde taht kuran sanatçı Haluk Levent, Kaş Çukurbağ'da yanan bölge icin bir söz vermişti. Tum girişimlerine rağmen sözünü yerine getiremeyen Levent, sosyal medya hesabından ozur diledi. Antalya’nın Kaş ilcesinde yer alan Çukurbağ Yarımadası’nda cıkan yangının ardından bölgeyi ağaclandırmak icin soz veren Haluk Levent’in tüm girişimleri cevapsız kaldı.

Sosyal medya hesabından ozur mesajı paylaşan Levent, “Yer ozel mulkiyet yeri. Telefonda burayı ağaclandırma sozu verdiler şimdi ise başlarını kuma gomduler” dedi.
haluk-levent-ozur-diledi-ben-basaramadim-5f2fafc1ace6a.jpg
“KARŞI CIKAR, EYLEM YAPARDIK”

Unlu sanatcı, ozur mesajında şu sozlere yer verdi; “Bu konuda tum sevenlerimden ozur diliyorum. Ben başaramadım. Yer ozel mulkiyet yeri. Telefonda ağaclandırma sozu verdiler, şimdi ise başlarını kuma gomduler. Devlet hazinesine bağlı olsaydı yine de bir şeyler yapabilirdik. Karşı cıkar eylem yapardık. Ama olmadı işte.”
haluk-levent-ozur-diledi-ben-basaramadim-5f2fafc1f27a8.jpg

İLGİLİ HABERHaluk Levent'den Kaş yangını paylaşımı: Ayvalık icin Mudanya icin ne yaptıysak Kaş icin onu yapacağız!