Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gökçe Bahadır Kimdir?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Dilek Bahadır, babası Mehmet Ali Bahadır’dır. Akademi İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında ise Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Gökçe Bahadır, mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik ardından Show TV’de yayınlanan Sinyal programının sunuculuğunu yapmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 271
2001 yılında “Tatlı Hayat”, 2002 yılında “Beşik Kertmesi”, 2003 yılında “Mühürlü Güller” gibi dönemin başarılı dizilerinde bölümlük roller ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2003-2005 yılları arasında “Hayat Bilgisi” isimli dizide “Törpü” karakterini canlandırmıştır ve geniş kitlelerce tanınmıştır. Daha sonra “JoJo” isimli çocuk programını sunan Gökçe Bahadır, dönemin reyting rekortmeni “Yaprak Dökümü” isimli dizide canlandırdığı “Leyla” karakteri ile en dikkat çeken oyunculardan biri olarak büyük bir beğeni toplamıştır. “Kayıp Şehir”, “Aramızda Kalsın”, “Hatırla Gönül” ve “Adı Efsane” isimli dizilerde de başarılı roller ile yer almıştır.24 Ekim 2017 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizide “Oya” karakterine hayat vermiştir ve oyunculuk kariyerinin zirvesini bu dizide yaşamıştır.Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlenmiştir. 23 Şubat 2012 tarihinde ise boşanmıştır.