Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Emrah’ın oğlu Tayfun: Babam beni engelledi

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
emrah-in-oglu-tayfun-babam-beni-engelledi.jpeg

Emrah’ın oğlu Tayfun Engin Colak onceki gun ‘Hayatın İcinden’ programına konuk oldu.
Gecen yıl verdiği bir roportajda “Babam bana Bursa’dan bir ev aldı. O evi alırken bana miras feragatnamesi imzalattı. Ondan once ‘İstersen ben sana bu evi almayayım, gel benimle kal. Boyle bir şey yaşamayalım’ dedi. ‘İstemiyorum, ben annemle kalacağım’ dedim. İkimiz arasındaki butun bağ bir imza ile bitti” diyen Colak, sozlerinin arkasında olduğunu soyledi.
Colak, “Annem benim icin hayatını adadı, ben de onun icin bir imza attım” dedi.
emrah-in-oglu-tayfun-babam-beni-engelledi-601e6ccc2775e.png
Tayfun Colak ve annesi Ebru Colak.

“BAKAMIYORUM CUNKU BENİ ENGELLEDİ”
Sunucuların “Babanızın sosyal medya hesaplarına bakıyor musunuz?” sorusuna Colak, “Bakamıyorum cunku beni engelledi” diye yanıt verdi.
“BİR ŞİŞE SUT ALMADI”
Yayına telefonla bağlanan anne Ebru Colak da “İmza atmaması icin cok mucadele verdim ama attı. 24 yaşında universiteyi bitirdikten sonra da nafaka almadık. Oğlumun babasıyla kopma noktası tazminat davasını kazanmamdan sonra başladı. Bu cocuğu 10 yaşına kadar ben buyuttum. Karşı taraf bir şişe sut almadı. Neredeydi bu adam!” diye konuştu.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur