Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Elaziğ depremine ünlüler sessiz kalmadi

Gorkem

Magazin.biz.tr
24 Ocak Cuma saat 20:55'te Merkez üssü Elazığ olan 6.8'lik deprem meydana geldi.Deprem Elazığ'ın komşu ili Malatya olmak üzere bir çok ilde hissedildi.Yaşanan bu üzücü olayda can kayıpları yaşanırken bir çok ekip arama ve kurtarma operasyonlarına devam ediyor.Can ve mal kayıplarr ile ilgili bilgiler Savcılığın yapacağı araştırmalar sonrasında kesinlik kazanacak.
Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından depremle ilgili paylaşım yaptı.

GÖKHAN ÖZOÐUZ: “Kalbimiz seninle Elazığ”

ATİLLA TAŞ: “Elazığ yanındayım! Çok geçmiş olsun canoğlu canlar”

DOÐA RUTKAY: “Can kaybı sayısı gitgide artıyor sabah olana dek her saniye artacak üzüntüsünden gözümü kırpamadım bile… Ne acı bir durumun içindeyiz”

ACUN ILICALI: “Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız sizinle…”

FAZIL SAY: “Kayıplarımıza Allah'tan rahmet diliyorum, sayının artmaması umuduyla”

İZZET YILDIZHAN: “Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin ardından hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim”

MAHSUN KIRMIZIGÜL: “Elazığ ve Malatya’da deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Can kaybı artmadan vatandaşlarımızın sağ salim kurtulmasını istiyorum”

MUSTAFA SANDAL: “Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarım. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum”

SEREN SERENGİL: “Çok üzgünüm, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun Allah ailelerine sabır versin tüm elazığ halkına büyük geçmiş olsun”

Son düzenleme: