Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ece Erken takipcçileriyle endişelerini paylaştı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Bir süredir ekranlardan uzakta olan sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabı üzerinden acılacak olan okullar ve pandemi üzerine yaşadığı endişeleri takipçileriyle paylaştı ve onlarla dertleşti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ve sonrasında Mahmutyazıcıoğlu’nun evli çıkması üzerine sunduğu magazin programından istifa ederek gözlerden uzakta kalmayı tercih eden Ece Erken şimdilerde oğlu Eymen’le birlikte vakit geçiriyor.

Magazin basınında olay yaratan ilişki haberleri sonrasında Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan ilişkisini bitirdiğini söyleyen Ece Erken sadece birkac ay sonra Bodrum’da Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte samimi görüntüler sergilemişti.
Sevgilisi, eşinden ayrıldıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Ece Erken, Instagram hesabından yaşadığı endişelerle ilgili bir paylaşımda bulundu. Eylül ayının sonuna doğru okulların acılacağını soyleyen Erken, tum hızıyla devam eden salgın surecinde çocuğunu okula gondermek konusunda yaşadığı tereddutleri paylaşmadan edemedi.
ece-erken-takipcileriyle-endiselerini-paylasti-5f48b9f5491d3.jpg

Ece Erken takipcileriyle şu satırları paylaştı:
*Maskeleri cıkarıp, sağlığımız icin endişelenmeyi ne zaman bırakacağız acaba
*31’inde cocuğunuzu okula yollamayı duşunuyor musunuz?
*Endişeli olanlar… Hem cok istiyorum uzun zaman okuldan mahrum oldu Eymencik, hem de korkuyorum. Off galiba biraz beklemede kalacağım.
ece-erken-takipcileriyle-endiselerini-paylasti-5f48b9f58393e.jpg

İLGİLİ HABER Ece Erken'in eltiler savaşı: Eski eltim beni vurdurtmak istemiş