Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duvardan su çeken mutfak dolabı sorunu :(

Mor

Member
[FONT=&quot]Merhaba,[/FONT]
[FONT=&quot]Kiracıyım. Taşınalı 1 yıl oldu. Mutfak dolabım duvardan su çekmiş veya benden önceki kiracı dolapları doğrudan yıkamış. (Öyle yapanlar var). Hem rahatsız edici bir koku var, hem de dolaplar yavaş yavaş çürüyor. Su izleri belli, rengini bile değiştirmiş. Burada en az 5 yıl kalmamız gerekiyor. Evden memnunum, bunun dışında sorun yok. boyalı badanalı tuttuğumuz için çıkarken de boya badana yapacağız. Çıkarken boya badana yapmak yerine mutfak dolabını şimdiden kurtarmak istiyorum.[/FONT]

[FONT=&quot]Hazır mutfaklara baktım, fiyatları fena değil. Zaten sadece 1 duvar boyunca dolap var, bulaşık makinesi ve fırın yeri de ayrılmış. En fazla üst kısım 2,80 m olur.[/FONT]

[FONT=&quot]Dolap almadan önce, bu rutubetten kurtulmamız gerekiyor. Yoksa aynı şey olabilir. Buna çözüm olarak ne önerebilirsiniz?[/FONT]

[FONT=&quot]İnşaattan fazla anlamıyorum ama dolabı söktükten sonra boyayarak kurtulabileceğimizi sanmıyorum.[/FONT]
[FONT=&quot]Dolapları söksek, kireç, sıva, boya vs (ne gerekiyorsa) den sonra strafor kaplatıp dolabı o şekilde strafor üzerine monte ettirsek olmaz mı? Bu şekilde yapan var mı ?[/FONT]