Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dudak Dolgusu Etkisi

Humeyra

Member
Katılım
29 Ocak 2020
Mesajlar
35
Son dönemlerde uygulanma sıklığı artan dudak büyütme ve dudak kalınlaştırma gibi estetik işlemlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Dudak dolgusu işlemi kişinin dudak yapısı, bulunduğu yaş, elastikiyeti, enjekte edilen dolgu malzemesinin kalitesine göre farklı etki süreleri gösterebilir.

Genel olarak sonuçlarını hemen gözlemleyebileceğiniz ve sosyal yaşama hemen geri dönebileceğiniz bu uygulamanın kalıcılığı ise 4 ile 6 ay arasında değişebilir. Ancak bazı uygulamalarda yapılan dolgu işleminin molekül ağırlığına göre işlemin etki süresi 12-18 aya kadar da çıkabilir.

Son derece doğal ve zararsız olan hyaluronik asit uygulaması gerçekleştikten belirli bir süre sonra vücut tarafından emilerek yok olur. Dudaklarınızın hacmini koruması ve dolgun gözükmesi için zamanı geldiğinde aynı işlemin yeniden tekrarlanması gerekir.

Uygulama sıklığının artması ve pratikleşmesi sonucu uygun fiyatlar dahilinde dudak dolgusu yaptırmanız mümkündür. Dudaklarınıza istediğiniz ideal şekli kazandırabileceğiniz dudak dolgusu uygulamasının fiyatları ise işlemin şekli, uygulama yeri, teknikleri ve kullanılan malzemeler gibi faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.