Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dorukhan İddialara Ayetle Cevap Verdi!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Sosyal medyadaki "Dorukhan, Beşiktaş fotoğraflarını hesaplarından sildi" iddialarına futbolcudan ayetle cevap geldi. 23 yaşındaki genc futbolcu dun kişisel sosyal medya hesabından bir acıklama paylaşırken, "Yapmadığınız ve yapmayacağınız şeyleri soylemek, Allah katında buyuk kızgınlığa sebep olan cok cirkin bir davranıştır (Saf/3. ayet). Yalan soylemeyin, durust olun arkadaşlar, durustluk guzeldir. Evde kalın, kendinize iyi bakın, Allah'a emanet olun" ifadelerini kullandı.
Kişisel Twitter hesabından acıklama paylaşan menajer Necdet Ergezen şu değerlendirmeyi yaptı:
"Dorukhan'a 1,1 milyon Euro" başlıkla haber gerceği yansıtmamaktadır. Dorukhan icin Beşiktaş Kulubu ile 2019 yaz aylarında başladığımız sozleşme yenileme ve uzatma goruşmeleri, herhangi bir sonuca ulaşamayınca 2020 Ocak ayında sonlandırılmıştır. Ortak bir noktada anlaşamamamız ve konuşulan şartların her goruşmede değişmesi nedeniyle siyah-beyazlı yonetimden yazılı teklif beklediğimizi dile getirdik ancak oyle bir teklif de henuz gelmemiştir."