Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Didem Soydan'dan Şaşırtan Evlilik Cevabı!

Gecce magazin

New Member
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Didem Soydan, özel hayatına dair samimi açıklamalar yaptı. İlişkileriyle gündemde olmak istemeyen Soydan, evlilik sorularını duymazlıktan geldiğini açıkladı.

Ekli dosyayı görüntüle 995

Didem Soydan, BeStyle dergisinin Mayıs sayısı için FaceTime aracılığıyla bir çekim gerçekleştirip hayatıyla ilgili bilinmeyenleri ve karantina dönemini anlattı. Didem Soydan genelde evde olduğu için kendini “ev kuşu” olarak tanımladı.

Bu süreçte hiçbir şeyi öngöremediğini dile getiren Soydan, tamamen bu durumu akışına bıraktığını söyledi. Umut Eker ile ortak kurdukları markanın çalışmalarını da hala sürdüren güzel model koleksiyonun beyninin ise Umut Eker olduğunu belirtti.
''HİÇ DİYET YAPMADIM'' Didem Soydan fiziğiyle de oldukça dikkat çektiğinin farkında olduğunu konuşurken, hayatının hiçbir döneminde diyet yapmadığını vurguladı.

Hatta bir senede zorla aldığı 10 kiloyu hala korumaya çalıştığını belirtti. ''İLİŞKİLERİMLE GÜNDEMDE OLMAYI SEVMİYORUM'' Evlilik ile ilgili sorulan soruya ise “Özellikle üstüne düşünmüyorum” cevabını veren Soydan ilişkileriyle gündemde olmayı hiç sevmiyor.