Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Magazin türkiye gündeminin en çok konuşulan ismi olan Cem Yılmaz,Serenay Sarıkaya ile evlendiği yönünde çıkan dedikodulara verdiği cevap ile herkesi şaşırttı.

Ekli dosyayı görüntüle 687

Defne Samyeli ile yollarını ayırdıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan ünlü komedyen magazin türkiye forumlarında zirveye oturmuştu.2'inci kez baba olmak için Serenay Sarıkaya ile yıldırım nikahı yapacağı ileri sürülen Cem Yılmaz,bu dedikoduya verdiği 'Evet,evlendim.' şeklindeki yorumu ile herkesi ti'ye aldı.

Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, çiftin ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla " Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" demişti. Eski sevgilisi Defne Samyeli'nin ihaneti kabul ederek "Konduramadım" demesi üzerine konuşan Cem Yılmaz, "Hiç bir şey söylemeyeceğim. Hiç gönderme yapmadım" demişti.

İkilinin bu ilişkisi uzun günler boyunca magazin türkiye gündeminde zirvede olacağa benziyor.