Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
Son günlerde gözde sosyal medya uygulaması Twitter üzerinden olumsuz yorumlara maruz kalan Cem Yılmaz'a,ünlü sanatçı ve karikatürist Hasan Kaçan destek verdi.

Ekli dosyayı görüntüle 187

Geçtiğimiz günlerde yaşanan 6.8 büyüklüğündeki Elazığ depreminde bir çok vatandaşımız hayatını kaybetmişti.Arama ve kurtarma çalışmalarını hala devam ettiği üzücü olay ardından,yaşananlar hakkında bir paylaşım yapmadığı konusunda 'Yazıklar Olsun Cem Yılmaz' diye bir etiket açılmıştı.Bu etiket altında sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü.Bir kesim Cem Yılmaz'ı paylaşım da bulunmadığı gerekçesiyle eleştirirken bir kesim ise ünlü şovmen'e duyarlı olduğu konusunda destek mesajları gönderdi.

Ünlü karikatürist ve oyuncu Hasan Kaçan açılan'Yazıklar Olsun Cem Yılmaz' etiketinin çok acımasızca ve haksız olduğunu belirterek ünlü şovmen'e destek çıkarak sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu;

"Doğru yapılmıyor.Ben de bildiğimi söyleyeyim.Adam yardımını yapmış,hem de iyi bir yardım.Doğruya doğru.Elini taşın altına koyan herkese teşekkür ederiz.Bir insan'ın seveni çok olunca sitem edeni de çok olur.Cem Yılmaz'dan 'Geçmiş Olsun' mesajı iyi olurdu.Ama kendisi sessiz yardım etmeyi tercih etmiş.Neticede bir ve beraberlik olunması gereken günlerde ayrılık,gayrılık olmaz."

Bir dönemin reyting rekortmeni sevilen dizisi 'Ekmek Teknesi' adlı dizide 'Heredot Cevdet' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hasan Kaçan,Cem Yılmaz'ı savunduğu bu paylaşımı ile birçok sosyal medya kullanıcıları tarafından tebrik mesajları aldı.Ünlü Şovmen ile ilgili başka hiç bir ünlü isim bir açıklamada bulunmadı.

Geçtiğimiz günlerde 'Kara Komik Filmler' ile beyaz perde de hayranları ile buluşan ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın başı sosyal medya ile bu aralar dertte.Ünlü şovmen geçtiğimiz günlerde kendi adı ile açılan bir hesap ve o hesap'ı takip eden 34 bin kişiye sitemde bulunmuştu.Magazin gündeminde Defne Samyeli ile yaşadığı aşk ile gündem olan Cem Yılmaz bu sıralar sosyal medyadan yediği linç ile magazin gündeminde bulunuyor.

Ünlü şovmen geçtiğimiz günlerde 'İbrahim Selim ile Bu Gece' adlı programa konuk olmuştu.Ünlü şovmen Cem Yılmaz bu programda 'Memlekette kötü şeyleri yapan 3 kişi var' diyerek sözlerine şu şekilde devam etmişti;

"Sosyal medya da benim anladığım kadarı ile üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan;ben,Tarkan ve Athena Gökhan."