Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Banu Alkan'ın erkek tercihi

Gorkem

Magazin.biz.tr
62 Yaşında olan Banu Alkan,hayatına girebilecek erkekteki özellikleri sıraladı.

Hangi meslek grubuna dahil olduğuna karar veremediğim sanırım sinema oyuncusu 62 Yaşındaki Banu Alkan,hiç yaptırmadığı :) estetik hakkında bilgi almak için gittiği özel bir klinikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Banu Alkan,muhabirlerin "hayatınızda birisi var mı?" sorusuna "hayatımda biri yok." diyerek cevap verirken hayatına girebilecek erkeğin özelliklerini şöyle sıraladı;

"YAKIŞIKLI,TEMİZ BİR İNSAN VE MİS KOKULU OLMALI"

Ekli dosyayı görüntüle 60
Son zamanların popüler estetik modası olan " Temporel el ip askı yüz germe tedavisi" hakkında Kadıköy de bir kliniğe giden Banu Alkan basın mensuplarına Bülent Ersoy hakkında ilginç söylemlerde bulundu.
Yılbaşında sahne alacağı mekanın kulisinde ispanyadan ıstakoz isteyen Bülent Ersoy için; " Bülent ersoy ıstakoz yemesini benden öğrendi,vietnamda ona ıstakozun nasıl yenileceğini ben öğrettim." dedi.
Banu Alkan sahne aldığı mekanlarda kulisine sadece;somon,eski bir mikrofon ve su istediğini söyleyerek Bülent Ersoy'a nazire yaparak "Ben masrafsızım" dedi.

Diva Bülent Eroy'un Alkan'ın bu sözlerine cevap verip vermeyeceği merak konusu.

Banu Alkan ekstra olarak güzellik sırlarını paylaştı.İşte Banu Alkan'ın çok merak edildiğini düşündüğü güzellik sırrının detayları;
"Benim güzellik sırlarım;önce çok iyi uyku,oksijeni yüksek ortam,iyi beslenmek,stresten kaçmak ve son olarak gül kokulu sabun ile çenemden yukarı doğru ovarak banyo yapmak." olarak ifade etti.

Projelerini de anlatan Banu Alkan,"Yaşarken hayatımın filmini çekeceğim, yönetmen de ben olacağım. 42 tane film çektim ama bugün oynayanlar reklamlardan daha çok kazanıyorlar. Bana devamlı dizi teklifi geliyor ama ben gençliğimi yaşayamadım diye şimdi çok seçiciyim. Sosyal medya fenomenleri çok kısa zamanda para kazanıyorlar ama şöhreti kaldıramıyorlar, şımarıklıklarını kabul edemem. Onlar da tokat yiye yiye büyüyecekler" dedi.