Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bade İşçil: Boş verin, para benden çıktı!

Gorkem

Magazin.biz.tr
Katılım
31 Ara 2019
Mesajlar
632
[FONT=&quot]Nişantaşı'nda görüntülenen Bade İşçil ısrarla yeni aldığı evinin fiyatını soran magazin gazetecilerine "Boş verin, para benden çıktı" diyerek takıldı.

[/FONT]
Ekli dosyayı görüntüle 1071

Nişantaşı'ndan Sarıyer'e taşınan Bade İşçil'in yeni evini 4 milyon TL'ye aldığı iddia ediliyordu. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen İşçil magazin muhabirlerinin ısrarlı sorularına rağmen rakam vermekten kaçındı. Güzel oyuncu, "Çocuğun okuluna yakın olmak istedik. Çok rahattık burada aslında. Şimdi her işimizi arabayla yapıyoruz ya da toplu taşımayı kullanıyorum. Öyle havuzlu villa falan değil. Boşverin ne yapacaksınız para benden çıktı neticede" şeklinde konuştu.

Bade İşçil ayrıca çalıştığı Gaye Sökmen ajanstan ayrıldığını da sözlerine ekleyip, "Zaten bizim anlaşmamız dolmuştu, oradan ayrıldım. Şimdi hem menajer hem iş bakıyorum. Zaten işler beni buluyorsa buluyor zaten. Gönlüme göre bir menajer çıkarsa çalışacağım" dedi.