Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aleyna Tilki Ruh Eşini Buldu

Gorkem

Magazin.biz.tr
Genç şarkıcı Aleyna Tilki,son günlerin fenomen küçüğü filozof Atakan'a 'Ruh Eşimsin' diyerek magazin türkiye gündemindeki yerini aldı.

Ekli dosyayı görüntüle 683

10 yaşındaki Atakan Kayalar okuduğu kitaplardan çok söyledikleriyle 2 gündür Türkiye'nin gündeminde. Atakan haberlerini gören Aleyna Tilki'de çocukla tanışmak istediğini söyledi ve "Ruh eşim gibisin." dedi. Önceki akşam sosyal medyada paylaşılan bir video büyük ilgi gördü. 10 yaşında olan Atakan isimli çocuk 5 ayda 250 kitap okuduğunu söylüyordu. "Filozof Atakan" yakıştırması yapılan çocuk, başta nihilizm olmak üzere birçok konuda olgun yorumlar yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Atakan'ın sosyal medyada paylaşılan videolarından birini alıntılayan Aleyna Tilki de "Benim seninle tanışmam lazım Atakan ruh eşim gibisin." yorumunu yaptı. Ayrıca Tilki Instagram paylaşımında da "Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan." ifadelerini kullandı.