Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Acun Ilıcalı Deprem İçin Yardım Edecek

Gorkem

Magazin.biz.tr
24 Ocak Cuma günü saat 20:55'te Elazığ da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem hepimizi derinden yaraladı.Magazin dünyasından bir çok ünlü isim yardım kampanyaları başlatarak sosyal duyarlılıklarını gözler önüne serdi.Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı ise sadece geçmiş olsun mesajı yayınlamıştı.Bu mesajın yeterli olmadığını söyleyen sosyal medya kullanıcıların tepkilerine duyarsız kalmayan Acun Ilıcalı bu akşam sahibi olduğu Tv kanalı TV8'de saat 20:00 'de depremzedeler için bir yardım kampanyası düzenleyeceğini duyurdu.

Ekli dosyayı görüntüle 173

Yaşanan bu üzücü olay ile herkes kendi çapında yardım kampanyası düzenlemeye başlamıştı.Yapılan bu yardımları sosyal medya hesaplarından paylaşarak diğer insanlarında yardım etmesine teşvik sağlayan ünlülerin başında,Demet Akalın ve Haluk Levent geldi.Ünlü sanatçı Demet Akalın bölgeye bot ve mont yardımı yaparken,kurduğu 'AHBAP' Derneği ile her zaman yardıma muhtaç vatandaşların yanında olan Haluk Levent,Derneğin hesabında bulunan tüm parayı deprem bölgesine gönderdi.Dernek üyelerinin yoğun bir şekilde deprem bölgesinde yardım için ellerinden geleni yaptığını da söyleyen ünlü sanatçı sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük övgü aldı.

Ekli dosyayı görüntüle 174

Magazin dünyasında yaşadığı ilişkiler ve yaptığı programlarla her zaman adından sıkça bahsettiren ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı,en son Fenerbahçe camiası için kanalı TV8' de 'WİN WİN' isimli bir yardım kampanyası düzenlemişti.Bu program ille takımına destek olmak isteyenlerden yüklü miktarda yardım toplamış,kanalın reklam gelirinden ve kendi cebinden 2 milyon liralık bir yardım yapmıştı.

Bu yardımın aynısını Elazığ'daki depremzedeler içinde yapması konusunda bir çok sosyal medya kullanıcısından mesaj alan Acun Ilıcalı gelen isteklere kayıtsız kalmayarak bu akşam saat 20:00'de Tv8'de geliri Elazığ'daki depremzedelere gidecek olan bir yardım kampanyası düzenleyeceğini son dakika olarak duyurdu.Bu duyurunun ardından bir çok sosyal medya kullanıcısı programı izleyerek depremzedeler için bağış göndereceklerini söylediler.

Çağrılara kayıtsız kalmayarak yardım için kolları sıvayan Acun Ilıcalı herkes tarafından alkış aldı.