Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

33 yaş için anti-aging önerileri

Tolena

Member
[FONT=&quot]Ben bu yaşımda aknelerden henüz yeni kurtulmuş bir insanım. Uzun yıllar nemlendirici bile kullanamadım. Nemlendirmemek de akneye sebep oluyor deniyor ama benim tüm denediklerim daha beter akne yapmıştı. Şimdi sivilce izleri için fraksiyonel lazer yaptırdım. Cildimi onarması için topicrem cica repair nemlendirici kullanıyorum. Gündüzleri Bioderma 50 faktörlü güneş kremi üzerine La Roche Posay Hydreane BB krem sürüyorum. Akşam Bioderma H2O yüz temizleme suyu ile makyajımı çıkarıyorum. Tabi ki göz çevresine ince çizgiler dolmaya ve nazolabial oluklarım belirginleşmeye başladı (Barni Moloztaş gibi). Alnımda enine mimik çizgileri ve kaşlarımın arasında dik mimik çizgileri var. Dermatoloğum mimik çizgileri için botoks yaptırmamı söyledi fakat yüzümün ifadesinin değişmesinden korkuyorum. Ayrıca nazolabial oluklara da çözüm yok dolgu dışında sanırım. Bunlardan önce kremlerle çizgileri hafifletmek ve ilerlemesini önlemek istiyorum. Benim gibi akneye yatkın orta yaşlı ciltler için önerilerinizi bekliyorum.[/FONT]