Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yardım Kampanyası nerede Acun?

Gorkem

Magazin.biz.tr
Dün akşam saat 20:55'te Elazığ'da gerçekleşen 6.8'lik depremin ardından birçok ünlü bölgeye yardım göndermeye başladı.Depremin ardında tüm sosyal medya kullanıcıları birlik olarak ellerinden geldiği kadarı ile yardımlarda bulunuyorlar.Bölgeye henüz bir yardım göndermeyen Acun Ilıcalı'ya "yardım kampanyası başlat Acun" şeklinde tepkiler geliyor.
Ekli dosyayı görüntüle 168
Elazığ'da yaşanan deprem sonrası bir çok ünlü isim bölgeye gönderdiği yardımları paylaşarak herkesi elinden geldiği kadarı ile yardım etmeye teşvik ediyor.Sosyal medya kullanıcıları yapılan bu yardımları yakından takip ederken ünlü televizyoncu'nun sadece geçmiş olsun mesajı insanları tatmin etmedi.Sosyal medyada birlik olan insanlar Acun Ilıcalı'dan yardım kampanyası başlatması konusunda istekte bulundular.

Birçok ünlü ismin deprem bölgesine gönderdiği yardımlar ise şöyle;

Ünlü sanatçı Demet Akalın deprem bölgesi Elazığ'a mont ve bot yarımında bulundu

Ekli dosyayı görüntüle 169

Kurduğu AHBAP Derneği ile yardıma muhtaç olan herkesin elinden tutmaya çalışan ünlü sanatçı Haluk Levent, "AHBAP Derneği hesabında burs verdiğimiz öğrenciler hariç,toplam 384 bin lira var.Bu ayki ofis giderlerini ve maaşları ayırdık.Kalan tüm para ile kışlık çadır diktirip Elazığ AFAD'a teslim ediyoruz.Sonuçta bu bağışları siz yaptınız,sizi bilgilendirmek istedik..." şeklindeki paylaşımı ile büyük alkış topladı.
Ekli dosyayı görüntüle 170

Daha önce Fenerbahçe futbol kulübüne Kanal'ı TV8 de yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıca'lı gelen yardımlar dışında reklam gelirlerinde 2 milyon lira bağış yapması ile magazin dünyasında ismi çok konuşulmuştu.
Acun Ilıcalı'nın gelen tepkiler üzerine yardım kampanyası başlatıp başlatmayacağı büyük merak konusu.