Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yabanci Magazin'in Gözdesi Paris Hilton Podyum'a Çıktı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Yaptığı her hareket ile yabanci magazin gündemine bomba gibi düşen Paris Hilton,podyuma çıkarak hünerlerini gösterdi.

Ekli dosyayı görüntüle 403

Hilton otellerini varisi Paris Hilton,yabanci magazin gündeminde adından söz ettirmeye devam ediyor.Adı birçok yabanci magazin olayında geçen sosyetik güzel,bu sefer bir yardım gecesinde podyuma çıktı.

Amerikan Kalp Vakfı'nın düzenlediği 'Go Red For Women Show' a kardeşi Nicky ile katılan sosyetik güzel,giydikleri elbiseler ve podyum da yürüyüşleri ile herkesin beğenisini kazanırken yabanci magazin gündeminde yer almayı başardı.Özel hayatı ve şarkıcılık kariyeri ile yabanci magazin gündeminde oldukça fazla haberi çıkan sosyetik güzelin,bu şekilde düzenlenen yardım kampanyalarında boy gösteriyor olması,herkesin takdirine neden oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 404

Sosyetik güzel,yardım gecesinin ardından yabanci magazin mensuplarının sorularını cevapsız bırakırken,kız kardeşi ile birlikte böyle bir gecede bulunmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Son düzenleme: