Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yabanci Magazin Şeffaf Puantiyelisini Konuşuyor

Gorkem

Magazin.biz.tr
Verdiği cesur pozlar ile yabanci magazin gündeminin gözde isimlerinden Emily Rajatkowski,Puantiyeli transparan bluz'unu görücüye çıkarttı.

Ekli dosyayı görüntüle 440

Sosyal medya paylaşımları ve verdiği cesur pozlar ile yabanci magazin forumlarının en çok konşulan isimlerinden olan Emily Rajatkowski,kendi giyim ürünlerini satışa çıkartmıştı.Birbirinden cesur elbiseler tasarlayan Rajatkowski,en son çıkarttığı ürünü puantiyeli transparan bluz'u "Şeffaf puantiyeli.Tam zamanında" notu ile sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Ekli dosyayı görüntüle 441

Geçtiğimiz günlerde "Kendi markamın reklamını yapmam ve vücudumu rahatça sergilememden rahatsız olan insanlar olduğunu biliyorum.Bunu özellikle de erkekler yapıyor." şeklinde bir açıklama yapan Rajatkowski,bu tür muhabbetlerden çok sıkıldığını dile getirdi.

Ekli dosyayı görüntüle 442

Daha sonra işine çok sağdık olduğunu ve aşırı şekilde çalıştığını söyleyen Rajatkowski "Onlar hakkımda bunları söylerken ben işime bakıyorum.Çok çalışıyorum ve bunun karşılığında da milyonlar kazanıyorum.Onlar beni böyle hor görürken,ben aldığım bu güzel mükafatların tadını çıkartıyorum." diyerek kendini eleştirenlere cevap vermişti.

28 yaşındaki ingiliz model,önümüzdeki günlerde yeni tasarımları ile yabanci magazin forumlarında adından sıkça söz ettireceğe benziyor.