Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vuslat dizisinin Sultan’ı Gozde Kaya her şeyi saldığı sırada şansı yakaladı!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
2011 yılında Kalbim Seni Secti dizisiyle kariyerine başlayan ardından Ucurum dizisiyle tanınan Gozde Kaya, daha sonra da ceşitli yapımlarda boy gosterdi.Benim Hala Umudum Var, Sil Baştan, Cilek Kokusu, Payitaht Abdulhamid ve son olarak da Vuslat…
Cilek Kokusu’nda Cağla olarak geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Gozde Kaya, Payitaht Abdulhamid dizisinde ise Hatice Sultan olarak ekrandaydı.
vuslat-dizisinin-sultan-i-gozde-kaya-her-seyi-saldigi-sirada-sansi-yakaladi-5e9ae6330f07a.jpg

Şu sıralarda 2. sezonu merakla beklenen Vuslat dizisinde Sultan Korkmazer karakterine hayat veren Gozde Kaya, ranini’nin sorularını yanıtladı.
Gozde Kaya, ilk audition’ının hic unutamıyor. Hic umutlu değil iken şans yuzune gulmuş. Kaya, “Oyun verdiğim esnada da zaten kotu gittiğimi duşunduğum icin kendimi salmıştım meğerse aradıkları o rahatlıkmış” diyerek şansının yanında olduğunu belirtiyor.
vuslat-dizisinin-sultan-i-gozde-kaya-her-seyi-saldigi-sirada-sansi-yakaladi-5e9ae633365e9.jpg

Oyunculuğun en cekilir ve cekilmez yanı ile ilgili soruyu da yanıtlayan genc oyuncu, “Uzun saatler bekleyip zorlu şartlarda calışabiliyoruz ama sahne akmaya başladığında anın heyecanını yaşayamaya ve paylaşabilmeye değer” diye konuştu.