Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volkan Konak Vasiyetini Açıladı Ortalık Karıştı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ünlü sanatçı Volkan Konak İstanbul Maslak'ta bir mekanda sahne aldığı sırada şarkı söylemeyi keserek vasiyetini açıkladı.Konak'ın vasiyetini duyanlar kulaklarına inanamadı.

Ekli dosyayı görüntüle 484

Sahne aldığı mekanda "Beni toprağa gömmesinler,yaksınlar benim tüm bedenimi" diyerek vasiyetini açıklayan Volkan Konak,bu sözleri ile magazin gündemine bomba gibi düştü.Volkan Konak ilk olarak son günlerde yaşanan felaket olaylarına değinerek, "Bu gece eğlenmek için burada değiliz bu gece ben sizi eğlendirmeyeceğim, ülkemin biraz morale ihtiyacı var ben size bu gece moral vereceğim motive edeceğim ülkem normale dönsün o zaman eğleniriz" diye konuştu.

Sonrasında sahnede duygularını paylaşan Konak, vasiyetini açıkladı. 52 yaşındaki sanatçı, "Siz sevenlerime vasiyetimdir ne olur beni gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi. Bir kutuya koyup Karadeniz’imin üstüne bir helikopter ile savursunlar tüm küllerimi özellikle Trabzon’umun üstüne" ifadelerini kullandı.

Yıldız Kenter ve Meral Okay'da öldükten sonra yakılmak istediklerini dile getirmişlerdi ancak bu istekleri yerine getirilmemişti.Ünlü sanatçı'nın bu isteğinin yerine getirilip getirilmeyeceği merak konusu oldu.

Son düzenleme: