Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tuba ünsal'a taciz

Gorkem

Magazin.biz.tr
Sosyal medya ünlülerin kendilerini ifade ettikleri en önemli yerlerden biridir.Ünlüler yaşamlarını ve kendileri sosyal medya post'ları ile sevenleri ile buluşturuyor bu şekilde hayranları parmaklarını oynatarak sevdiği,sevmediği bir çok ünlüye ulaşabiliyor.Bu kadar rahat ve basit erişebilirlik güzel olduğu kadar çok da tehlikeli.Bu tehlikeyi en son tadan ünlü ise,Tuba Ünsal oldu.
Tuba Ünsal sosyal medya hesabı üzerinden kendinin tacize uğradığını söyledi.

Ekli dosyayı görüntüle 81
Ünlü oyuncu Tuba Ünsal sosyal medya üzerinden " Doktor olduğunu iddia eden hasta ruhlu bir kadın tarafından hakarete ve tacize uğruyorum,insanların hayatını karartan şahsı şikayet edeceğim" dedi. Sosyal medya üzerinden taciz edilen ünlüler arasına katılan Tuba Ünsal ilk kez başına gelen bu olay karşısında çok sinerlendiğini dile getirdi.
Sosyal medya üzerinden yapılan bu zorbalık sonrası gerçekten çok fazla sinirlendiğini ve üzüldüğünü dile getiren Tuba Ünsal,insanların bu nefret ve kine neden kapıldığını sevmedikleri insanlara neden yazma gereksinimi duyduklarını anlamadığını söyledi.
Bu olaylardan sonra instagram'ı aktif olarak kullandığını söyleyen ünlü oyuncu Tuba Ünsal hayranlarından ve sevenlerinden gelen soruları da yanıtladı.
Bir hayranının sormuş olduğu "insan,içindeki potansiyeli mecburiyetler sayesinde fark etmiyor mu? " sorusunu şu şekilde cevap verdi; " Kesinlikle öyle ailem bana her imkanı sunabilseydi , konfor alanımdan çıkıp bu kadar başarılı olamazdım.Bizim hiç bir zaman çok paramız olmadı,her şey için çok çalışmak zorunda kaldım." dedi.
Bir başka seveninin sormuş olduğu; " Canınızı en çok ne sıkar?" sorusuna ise ünlü oyuncu Tuba Ünsal, "Haksızlık,iftira ve yalan dolan beni delirtir.Bir süredir çok sinirli olduğumu fark ettim ve sebebini buldum.Şu anda çocukluktan beri taşıdığım o duyguyu değiştirmek için uğraşıyorum." diyerek cevap verdi.
Ünlü ve güzel oyuncunun yeni bir projede yer alıp almayacağı muamma iken sosyal medya hesabını bu şekilde aktif kullanarak hayranlarından uzak kalmaması Tuba Ünsal'ı sevenleri mutlu etti.