Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tuba Buyukustun dizilerde neden yok, koronavirus olayı buna ayna tuttu!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Tuba Buyukustun youtube uzerinden canlı sohbetlere devam ediyor… Oyuncu, uluslararası bir isim olduğunu youtube canlı yayınları ile kanıtlıyor! Herkesin evinde bu sureci gecirmesi icin bircok cağrı yapan Tuba Buyukustun hem ulkemizden hem de yurt dışında izleyicilerini rahatlatan ve onlara bilgiler veren canlı yayınlarıyla sohbetlerde bulunuyor.Zaman zaman İngilizce de konuşarak yabancı takipcilerini de onemsediğini gosteren unlu oyuncu, kendisine gelen mesajları ve yorumları okuyarak, sorulan sorulara yanıt veriyor.
Buyukustun’un ev haliyle yayınlara cıkıyor ve rahatlığı ile de dikkat cekiyor. İspanya, İtalya, Polonya, Arjantin, Brezilya, Arap ulkeleri,ABD, Hindistan, Pakistan, Uruguay, Rusya gibi bircok ulkeden mesajlar alan oyuncuya dunyanın dort bir yanından hayranları mesajlar yazdı.
Yeni bir dizi olup olmadığı sorulunca Buyukustun, “Ben de istiyorum aslında. Ama işte şu anda bire bir olarak niye setlerde kendimi adamadığım bir hikaye olmadığı surece, olmamayı tercih ettiğimin bir orneğini daha yaşıyoruz. Bulunduğumuz durumda bile setler durdurulmadı. Hala gereken yapımcılar tarafından ya da kanallar tarafından yapılmıyor. İşte ben bu tarz şeyler yuzunden setlerde bulunmayı 10 defa arka arkaya duşunmem gerekiyor” acıklamasında bulundu.
Tuba Buyukustun’un 1 saate yakın suren sohbet programını videodan izleyebilirsiniz.
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun