Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tarık Mengüç'ten Cem Yılmaz'ın Aşklarına tepki

Gorkem

Magazin.biz.tr
Magazin Türkiye gündeminin en çok konuşulan ismi Cem Yılmaz'a Tarık Mengüç ateş püskürdü.

Ekli dosyayı görüntüle 541

Geçtiğimiz gün Nişantaşı City's Avm'den çıkarken görüntülenen Tarık Mengüç,ayak üstü magazin mensupları ile sohbet etti.Yenideen seslendirdiği 'Küresel Isınma' adlı şarkıya Cem Yılmaz'ın destek çıkma sözü verdiğini ancak sözünü tutmadığını söyleyen Tarık Mengüç sözlerine şu şekilde devam etti.

"Cem Yılmaz'ın bir bildiği vardır" diyerek yıllar önce seslendirdiğim şarkıyı yeniden okudum. Cem, bana "Bu şarkıyı yeniden yap her türlü desteği vereceğim" diye bana söz vermişti. Ben de şarkıyı yeniden yaptım ama Cem Yılmaz'dan hiç bir destek görmedim. Aşkları yüzünden olmadı. Aşklarından bize sıra gelmedi. Özel hayatında yaşananlar nedeniyle bize zaman kalmadı sanırım."

Magazin Türkiye formunda oldukça fazla konuşulan bu olay'a Cem Yılmaz'ın cevap verip vermeyeceği büyük merak konusu.