Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sıla'dan şok Demet Akalın Kararı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Aralarından su sızmayan ikiliye sıla hamlesi,Sıla sosyal medya hesabından Demet Akalın'ı sildi.

Ekli dosyayı görüntüle 214

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanan 'MasterChef' programı ile herkes tarafından tanınan şef Hazer Amani ile geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan Sıla magazin sayfalarına bomba gibi düşmüştü.Bu evliliğin ardından sosyal medya hesabındaki paylaşımları ve kişilerinde temizliğe giden ünlü şarkıcı birçok paylaşımı ile beraber,arasından su sızmadığı dostu Demet Akalın'ıda silmesi ile magazin dedikodularında yer almasına neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı evlilik ile magazin gündeminde son dakika haberi olarak boy gösteren Sıla,magazin muhabirlerinin 'Hazer Amani ile evliliğinizde mutlu musunuz?'sorusuna 'evet'cevabını vermişti.Çok konuşulan ve herkesi hayretler içerisinde bırakan düğünün ardından sosyal medya hesabında temizlik yapan Sıla'nın Demet Akalın'ı silmesi gündem oldu.Ünlü şarkıcı Demet Akalın geçtiğimiz günlerde yayına bağlandığı '2.sayfa' isimli magazin programında konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;

"Kızlar inanın bende bilmiyorum.Hala aynı şeyi söylüyorum.Sıla benim için çok değerlidir,ben hiçbir şekilde ona kızmam,darılmam ve incilmem.Yeni evlendi,ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok.Daha geçen gün Gölcük'te bir türbeye gittim,Sıla için Bebek çizdim.Ben o kızı seviyorum,olayın tamamıyla eşi ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Ben sosyal medya hesabımdan şef Danilo'yu paylaştım.Belki ona kızmıştır bilemiyorum.Sıla'yı arayıp beni neden takipten çıktın diye sormadım.Sormam da...Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz,seviyorum çünkü kızı..."