Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sezen Aksu 'Artık Bıktım'

Gorkem

Magazin.biz.tr
Ülkemizin en güçlü kadın seslerinden iki tanesi kim diye sorulsa,yüz kişiden doksan'ı hiç şüphesiz Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu der.
Ekli dosyayı görüntüle 166
Geçtiğimiz günlerde Yeniköy'de market alışverişi sırasında magazin objektiflerine yakalanan Yıldız Tilbe,ayak üstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Son olarak çıkardığı albüm'ün üzerinden uzun yılların geçmesinin ardından yeni albüm çalışması olup olmadığı sorulan ünlü şarkıcı sorulara şu şekilde cevap verdi;
"Hiçbir şey yapmıyorum bu aralar.Yeni bir Yıldız Tilbe şarkısı yok."
Ünlü sanatçıya magazin gündeminde çıkan minik serçe lakaplı Sezen Aksu ile bir düet çalışması olacağı ile ilgili soru yöneltildi.Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe bu soruya 'Öyle bir proje yok.Çünkü Sezenin zamanı yok,kendisi 'artık bıktım.Bu işi yapmak istemiyorum'diyor' diyerek cevap verdi.Yaptığı şarkılar ile bir çok hayranının duygularına tercüman olan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe yeni şarkılar yapmadığını söyleyerek hayranlarını üzdü.
Sezen Aksu ile ilgili soruların ardından beraber düet yapacağınız biri var mı? sorusuna ünlü sanatçı şu şekilde cevap verdi; 'Artık kimse ile düet yapmak istemiyorum,zaten düet yapmadığım çok az kişi kaldı.' diyerek önümüzdeki günlerde herhangi bir Yılddız Tilbe şarkısını duymayacağımızı garantiledi.
54 yaşındaki ünlü söz yazarı Yıldız Tilbe samimi ve içten davranışları ile herkesin sevdiği ve takdir ettiği bir sanatçı.Uzun zamandır hiçbir skandal ile magazin gündeminde bulunmayan sanatçı mütevazi ve kendi kendine yaşadığı hayatı ile dikkatleri çekiyor.Ünlü sanatçının yeni şarkılarını dört gözle bekleyen sevenleri bir süre daha hasret içinde bekleyeceğe benziyor.