Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevgilisi Pala'lı Saldırgan Çıktı

Gorkem

Magazin.biz.tr
Yaptığı paylaşımlar ile adından oldukça fazla söz ettiren Ebru Polat'ın sır gibi sakladığı sevgilisi palalı saldırgan çıktı.Bu haber magazin türkiye forumlarına bomba gibi düştü.

Ekli dosyayı görüntüle 669

Uzun süredir herkesten sakladığı sevgilisini sosyal medya hesabından paylaşan Ebru Polat,magazin türkiye gündeminde şok etkisi yarattı.Sevgilisi'nin Gezi Parkı olaylarında palalı saldırgan olarak tanınan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıktı.Bu şok olay ile ilgili "Ben kimsenin GBT'sine bakmıyorum.Kimsenin hatası beni ilgilendimiyor." dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 670

Polat'ın karakterine övgüler yağdırdığı sevgilisi, Gezi olayları sırasında göstericilere elindeki palayla saldıran, daha sonrasında ise polisin gözaltı işlemine direnen ve Palalı Sabri adıyla ünlenen saldırgan Sabri Çelebi çıktı. Hakkındaki haberleri gören Ebru Polat, Instagram hesabından paylaşım yaparak "Ünlü olmanın zorlukları işte; en ufak bir şeyde problem yaşarız. Ben görüştüğüm insanların GBT'sine bakmıyorum. Ben bir insanı seviyorum görüşürüm konuşurum. Kimsenin hatası bir diğer insanı ilgilendirmez. Kim ne yapmış ne etmiş geçmişinde ilgilendirmez gardaş... Ben yanlış bir şey yaparım amenna ama... Gelip beni eleştiremezsiniz. Kimsenin hatası kimseyi ilgilendirmiyor" dedi.