Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevgilim Beni Öldürecek

Gorkem

Magazin.biz.tr
FOX tv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Yasak Elma' da 'Lila' karakterine hayat veren Ayşegül Çınar sevgilisi ile tartıştığını arından 'seni öldürürüm'diye tehdit edildiğini iddia etti.

Ekli dosyayı görüntüle 182

Bir süredir Furkan Çalıkoğlu ile aşk yaşayan Ayşegül Çınar,geçtiğimiz gün sevgili ile Etiler'de bir lokantaya gitti.Bir süre sonra tartışmaya başlayan çift,iddialara göre,Furkan Çalıkoğlu,Ayşegül Çınar'ın üzerine şarap döküp tehdit etti.Oyuncu'nun tuvaletine gitme bahanesi ile masadan kalktığı iddia edildi.

Ekli dosyayı görüntüle 183

Mekandaki diğer müşterilerden yardım isteyen Ayşegül Çınar, 'Erkek arkdaşım beni öldürecek lütfen polis çağırın.' diyerek yan masadaki insanlardan yardım istedi.Ünlü oyuncunun yardım çağrısına kayıtsız kalmayan müşteriler 155 polis imdatı aradığı bu sırada olayı fark eden Furkan Çalıkoğlu'nun mekandan kaçtığı iddia edildi.
Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberin devamı herkes tarafından merak konusu oldu.