Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sergen Geldi Şampiyonluk Geldi

Gorkem

Magazin.biz.tr
Beşiktaş ile 1.5 senede mutlaka bir şampiyonluk yaşayacak.

Ekli dosyayı görüntüle 236

Kaç kişiye nasip olur bilmiyorum,alt yapısında futbola başladığı bir kulübe teknik direktör olarak geri gelmek.Araştırılıp bakılsın bu konu,Totti'nin Roma'ya teknik direktör olması mı?Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Zidane'ın Real Madrid teknik direktörü olması mı?Yoksa Sergen Yalçın'ın Beşiktaş teknik direktörü olması mı daha efsane olay!

Sezona Abdullah Avcı'nın sistemi ile,orta sahaya bilmem kaç saniyede gelmesi ile başlayan koskoca Beşiktaş,aldığı kötü sonuçlar sonrası 'Beni teknik direktörlüğümü kimse sorgulayamaz' diyen bir teknik adam ile yollarını ayırdı.Taraftar tarafından sevilmeyen bir teknik adam için çok uzun kaldı bence.Yeni başkan Ahmet Nur Çebi'nin çok sabırlı olduğunu gösterdi bu olay bizlere...

Mali genel kurulda ibra edilmeyen eski başkan Fikret Orman olaylarına hiç girmeyeceğim.Gerçek Beşiktaş'lıların bu konu hakkındaki görüşleri aynıdır.Bu arada şuan hapishanede olan 'Onurt Kurt'a selamlarımı gönderiyorum.Belki bir gün okursun bunları kardeşim.İnan hiç FARKETMEZ...

Kötü gidişat konusunu hoca'ya bağladık,futbolculara bağladık hatta taraftara bile bağladık.Sergen Yalçın bu yüzden çok büyük bir isim.Tüm camia'yı birlik içine sokacak havayı getiren isim.Sergen Yalçın'ın gelişi ile birlikte taraftarların hepsinin ortak noktası "SADECE BEŞİKTAŞ" oldu.Düzenlenen imza törenindeki coşku bunun kanıtıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 237

Vodafone Park'ta en son ne zaman meşaleler yandı?Hatırlayan var mı?Hatırlamayanlar için söylüyorum,şampiyonluk kutlamalarında yandı en son meşaleler.Uzun bir aradan sonra Sergen Yalçın'ın gelişi ile tekrardan yanan meşaleler, "Sergen attı şampiyonluk geldi" nin değil;

"SERGEN GELDİ ŞAMPİYONLUK GELDİ" nin habercisidir.