Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Serel Yereli’nin Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı!

Humeyra

Member
Londra’da yaşayan ve her hareketiyle magazin dünyasında gündem olan Serel Yereli’nin son paylaşımları yine olay oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 999

Londra’da yaşayan oyuncu Serel Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla sosyal medyayı salladı. Öğrencilik yıllarına ait fotoğraflarını paylaşan 25 yaşındaki oyuncu, takipçilerini adeta nostaljik bir yolculuğa çıkardı.
Ekli dosyayı görüntüle 1000
Ekli dosyayı görüntüle 1001

“BENİ SADECE İZMİR YARGILAYABİLİR…”

Okulda öğretmenleriyle çekildiği ve bilgisayar başında oturduğu karelerini paylaşan Serel Yereli, altına da “Beni sadece İzmir yargılayabilir, gerisi beni ilgilendirmez” notunu düştü.

SEREL YERELİ KİMDİR?
Paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Serel Yereli, oyunculuk kariyerine ara vererek, İngiltere’ye gitmişti. Oyuncunun, Londra’daki evinde pencereye çıktığı kare çok konuşulmuştu. Peki Serel Yereli kimdir?

Serel Yereli, 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Bodrum Masalı adlı dizide canlandırdığı Alara karakteri ile yıldızı parlayan oyuncunun annesi İngilizce öğretmeni Elif Yereli babası da eski milli hentbolcu Serdar Yereli'dir. Grease, Mamma Mia, Bruleskue müzikallerinde başrol oynayan Sereli, aynı zamanda şarkı söyleme konusunda da yetenekli. Instagram’dan paylaştığı cesur fotoğraflarıyla birçok kez gündeme gelen güzel isim; İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilmektedir.