Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şarkıcı Phoebe Bridgers: Marilyn Manson’un evinde tecavuz odası var

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
sarkici-phoebe-bridgers-marilyn-manson-un-evinde-tecavuz-odasi-var.jpeg

Rock yıldızı Marilyn Manson, eski nişanlısı, oyuncu Evan Rachel Wood tarafından cinsel tacizle suclanmış, Amerika uzunca bir sure bu haberi konuşmuştu. Manson hakkındaki iddialar konuşulmaya devam ederken benzer bir skandal ile tekrar gundeme geldi.
“KORKUNC BİR MİZAH ANLAYIŞI SANDIM”
26 yaşındaki şarkıcı Phoebe Bridgers, arkadaşlarıyla ziyaret ettiği rock yıldızı Marilyn Manson’un evinde bir tecavuz odası olduğunu soyledi.
Durumdan bircok kişinin haberdar olduğunu dile getiren şarkıcı, “O zamanlar bunun sadece korkunc bir mizah anlayışından ibaret olduğunu duşundum. Şirket biliyordu, yonetim biliyordu, grubumuz biliyordu. Şimdi kendi aralarında uzlaşıp şok olmuş ve dehşete duşmuş gibi davranacaklar. Ne kadar acınası bir durum” diye konuştu.
“İDDİALAR GERCEKLİĞİN KORKUNC CARPITMASI”
Bridgers’in iddiasına Marilyn Manson, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi.
Marilyn Manson yaptığı acıklamada, “Acıkcası, sanatım ve hayatım uzun zamandır tartışmaların odağı haline geldi. Ancak benimle ilgili bu son iddialar, gercekliğin korkunc carpıtmalarıdır” ifadelerini kullandı.
sarkici-phoebe-bridgers-marilyn-manson-un-evinde-tecavuz-odasi-var-6021055f53c92.jpeg
ESKİ EŞİNDEN ACIKLAMA GELDİ
Manson’ın eski eşi Dita von Teese ise unlu rock yıldızı ile evliliğini sadakatsizlik ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle bitirdiğini soyleyerek, “Lutfen son gunlerde kamuoyuna Manson hakkında acıklanan detayların Manson’la olan yedi yıllık kişisel deneyimlerime uymadığını bilin. Oyle olsaydı eğer onunla Aralık 2005’te evlenmezdim” acıklamasını yaptı.
sarkici-phoebe-bridgers-marilyn-manson-un-evinde-tecavuz-odasi-var-6021055f7ea63.jpeg
“TACİZCİMİN ADI MARİLYN MANSON”
Oyuncu Evan Rachel Wood, uğradığı cinsel taciz ile ilgili yaptığı acıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:
“Tacizcimin adı, dunyaca Marilyn Manson olarak da bilinen Brian Warner. Gencken beni kandırmaya başladı ve yıllarca beni korkunc bir şekilde taciz etti.
“Beynim yıkandı ve teslimiyet icin manipule edildim. Misilleme, iftira veya şantaj korkusuyla yaşamayı bıraktım.”
“Daha fazla insanın hayatını mahvetmesini engellemek icin bu tehlikeli adamı ifşa etmek ve ona olanak sağlayan bircok endustriye seslenmek icin buradayım.”
“Artık sessiz kalmayacak bircok kurbanın yanındayım.”
sarkici-phoebe-bridgers-marilyn-manson-un-evinde-tecavuz-odasi-var-6021055fa82c9.jpeg
Evan Rachel Wood (Fotoğraf: Depophotos)

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur