Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sağlık çalışanları için çağrı yapan Cem Yılmaz, Bakan Koca ile anlaştığını duyurdu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Sağlık Bakanlığı'nın organize etmesi halinde sağlık çalışanlarına yönelik moral etkinliklerine ücretsiz katılacağını duyuran Cem Yılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile goruştuğunu ve organizasyon planladıklarını duyurdu. Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı iki ayrı paylaşımla Sağlık Bakanlığı’nın organize etmesi halinde sağlık calışanlarına yonelik moral etkinliklerine ücretsiz katılacağını duyurmuş, SMA hastaları icin ise fiyatı milyonlarca lirayı bulan ilaclar hakkında devlete cağrıda bulunmuştu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile goruştuğunu duyuran Cem Yılmaz şu ifadeleri kullandı:
* Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca bugun dile getirdiğim duşunce ile ilgili beni cok mutlu eden haberler verdi. Kendisine cok teşekkur ediyorum.
* Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tum sağlık emekcileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz umudum bu.
saglik-calisanlari-icin-cagri-yapan-cem-yilmaz-bakan-koca-ile-anlastigini-duyurdu-5f914a227b854.jpg
saglik-calisanlari-icin-cagri-yapan-cem-yilmaz-bakan-koca-ile-anlastigini-duyurdu-5f914a229c7cc.jpeg

İlginizi Çekebilir Gelen tepkiler Cem Yılmaz'ı çileden çıkardı